Haber Detayı
26 Ekim 2018 - Cuma 08:39
 
Çankaya'da, Nilüfer'le 29 Ekim Coşkusu Yaşanacak
Çankaya'da Cumhuriyetin 95. yılı Ata’nın yanı başında yine coşkuyla kutlanacak. Çankaya Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek etkinlikler saat 19.00’da meşaleli yürüyüşle başlayacak. Kutlamalar, Türk pop müziğinin sevilen sesi Nilüfer’in sahne alacağı programla devam edecek.
Çankaya Haberi
Çankaya'da, Nilüfer'le 29 Ekim Coşkusu Yaşanacak

Çankaya Belediyesi, Cumhuriyetin kuruluşunun 95. Yılını düzenlediği etkinliklerle kutlayacak. Bahçelievler 7. Cadde’nin Milli Kütüphane tarafında saat 19.00’da başlayacak ve cadde boyunca sürecek meşaleli yürüyüşün ardından Anıtpark’ta Nilüfer konseri gerçekleşecek.

Çankayalılara Cumhuriyet Bayramı coşkusunu birlikte yaşama çağrısında bulunan Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, “Bu ülkenin birliğe, beraberliğe ve kardeşliğe ihtiyacı var. Bu ülkenin Cumhuriyetle, demokrasiyle, evrensel insan hak ve özgürlükleriyle yönetilmesi için mücadele veriyoruz. Biz milletin egemenliğine inanıyoruz. Biz bu ülkenin her karışında, barışın ve kardeşliğin tesis edilmesini savunuyoruz. Cumhuriyetimizin 95. yılında, cumhuriyetimizi yaşatma inancıyla ellerimizde meşalelerle Ata’mızın ebedi istirahatgahı Anıtkabir’in yanı başındaki Anıtpark’a yürüyeceğiz. Yüreğinde Atatürk sevgisi, cumhuriyet sevgisi olan her vatandaşımızı bu yürüyüşe ve Cumhuriyet Bayramı konserine davet ediyorum” dedi.

Cumhuriyet Bayramı coşkusu, Türk müziğinin sevilen sesi, ünlü sanatçı Nilüfer konseri ile taçlanacak. Konser, saat 19.30’da Anıtpark’ta gerçekleşecek. 

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Çankaya'da,, Nilüfer'le, 29, Ekim, Coşkusu, Yaşanacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı