Haber Detayı
28 Mart 2021 - Pazar 09:59
 
Elmadağ'da Park ve Mesire Alanı Yapımı Devam Ediyor
Daha yeşil ve daha yaşanabilir bir Elmadağ düşüncesiyle yola çıkan Elmadağ Belediyesi, İlçe genelinde birçok yeni park, yeşil alan, bitkilendirme, ağaçlandırma, yürüyüş yolları çalışmalarının yanı sıra, yaklaşan yaz mevsimi öncesinde mesire alanları yapımına da yoğunluk verdi.
Ankara Haberi
Elmadağ'da Park ve Mesire Alanı Yapımı Devam Ediyor

Elmadağ Belediye Başkanı Adem Barış Aşkın, “Elmadağ/Hasanoğlan mevkiinde yer alan, Ced Deresi Mesire Alanında kullanılacak olan, içerisinde, büfe, güvenlik kulübesi, mescit ve tuvaletin bulunduğu, yapıların temel betonu atılmıştır. Ankara Büyükşehir Belediyemizin desteğiyle revize edip, dere yatağı temizliği yaptığımız, yaklaşık 20.000 metrekarelik alan içerisinde kamelyalar, barbeküler ve çocuk oyun grubunun yer aldığı, mesire alanımızda, spor ve yürüyüş yapabileceğiniz, ailenizle birlikte, huzurla, doğa ile iç içe zaman geçirebileceğiniz muhteşem bir mesire alanı hazırlamak için çalışmalarımız hızla devam etmektedir.” dedi.

 

Belediye Başkanı Aşkın: “Vatandaşlarımız, burada bol oksijen ve temiz bir hava ile dinlenecek ve güzel zamanlar geçirerek, günün yorgunluğunu atacak, çocuklarımız dilediğince spor yapıp oyunlar oynayabilecek. Amacımız günlük hayatın koşuşturmacası arasında yorulan insanlarımızın, nefes alabilecekleri ortamlar oluşturmak.” açıklamasında bulundu.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Elmadağ'da, Park, ve, Mesire, Alanı, Yapımı, Devam, Ediyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı