Haber Detayı
03 Haziran 2021 - Perşembe 22:57
 
Etimesgut Belediyespor Başkanlığına Şahingöz Getirildi
Uzun yıllardır Etimesgut Belediyespor Kulübü Başkanlığını yürüten Hasan Kartal'ın görevinden istifa etmesinin ardından yerine Altyapıdan Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Mesut Şahingöz getirildi.
Etimesgut Haberi
Etimesgut Belediyespor Başkanlığına Şahingöz Getirildi

Etimesgut Belediyespor ve aynı zamanda Çaykur Rizespor'un Kulüp Başkanlığı görevlerini yürüten Hasan Kartal'ın, Türkiye Futbol Federasyonu'nu protesto etmesinden dolayı Kulüp Başkanlığı görevlerinden istifa etmesi, bugün futbol gündemine bomba gibi düştü.

 
Göreve gelmesinin ardından 4 yıl içerisinde Etimesgut Belediyespor'u Bölgesel Amatör Lig'den Türkiye 2. Futbol Ligi'ne çıkaran ve başarılı bir başkanlık dönemi geçiren, Etimesgut Belediyespor'un borçsuz ve başarılı bir kulüp haline gelmesini sağlayan Hasan Kartal'ın, görevinden istifa etmesinin ardından bugün Kulüp Yönetimi Belediye Başkanı Enver Demirel başkanlığında olağanüstü bir toplantı yaptı.
 
YENİ BAŞKAN MESUT ŞAHİNGÖZ
 
Hasan Kartal'ın da hazır bulunduğu toplantıda, Kartal'ın istifa etmesiyle boşalan Kulüp Başkanlığı görevine, aynı zamanda altyapılardan sorumlu Başkan Yardımcılığı görevini sürdüren Mesut Şahingöz getirildi. Yönetim Kurulu tarafından yapılan açıklamada ise Hasan Kartal'a, Etimesgut Belediyespor'a yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür edildi.
 
Etimesgut Belediyespor Kulüp Başkanlığına getirilen Mesut Şahingöz, sıcağı sıcağına yaptığı açıklamada "Hasan Kartal başkanımıza bugüne kadar yaptığı hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Gerçekten Etimesgut Belediyespor'u en üst yerlere getirmiştir. Bizim de bundan sonraki hedefimiz aynı başarıyı devam ettirerek önümüzdeki sezon bir üst lige yükselmek olacaktır. Şampiyonluk hedeflerimizden asla şaşmayacağız." diye konuştu.
 
Resim
Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: Etimesgut, Belediyespor, Başkanlığına, Şahingöz, Getirildi,
Yorumlar
Haber Yazılımı