Haber Detayı
30 Temmuz 2021 - Cuma 21:29
 
Etimesgut Belediyespor'dan Manavgat'a Destek
Ülkemiz iki gündür yangın felaketi ile mücadele ediyor. Önceki gün Antalya-Manavgat’ta başlayan, ardından Milas ve Bodrum gibi ilçelerimizde ormanlık alanlarda çıkan yangınlar içimize yakarken yangınlara müdahale sürüyor.
Etimesgut Haberi
Etimesgut Belediyespor'dan Manavgat'a Destek

Ülkenin dört bir tarafında eş zamanlı olarak başlayan orman yangınları yüreğimize ateş düşürdü. Yangın ağaçları ve hayvanları telef ederken sabotaj olduğu iddiası gündeme geldi..

 

CİĞERLERİMİZ YANIYOR

Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan Etimesgut Belediyespor Kulüp Başkanı Mesut Şahingöz, sabotaj ihtimalinin düşünüldüğü yangınlarla ilgili olarak tepki gösterdi. Ciğerlerimizin yandığını ifade eden Şahingöz, “Önce Manavgat, sonra Bodrum, Milas, şimdi Marmaris.. Ağaçlarımız, yeşilliklerimiz, orman.. Evleri yanan çaresiz insanlarımız.. Kalbimiz paramparça” derken Etimesgut Belediyespor Kulübü olarak bu kötü günlerde birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmemiz gerektiğini belirtti.

 

ŞAHİNGÖZ: 500 FİDAN DİKİYORUZ

Mesut Şahingöz, “Bugün hepimiz bu acıyı paylaşıyoruz. İçimizde hissediyoruz. Etimesgut Belediyespor olarak transfere ayırdığımız bütçemizin bir kısmıyla yanan ormanlarımızın yeniden inşa edilmesi için, yeşilliklerimizin yeniden canlanması için Belediye Başkanımız Sayın Enver Demirel’in direktifleri ve Yönetim Kurulumuzun kararı ile 500 fidan ile destekte bulunuyoruz. Bizim başlattığımız bu yeşillendirme atağı umuyoruz giderek büyür, büyüyecektir. Hepimize geçmiş olsun” diye konuştu.

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: Etimesgut, Belediyespor'dan, Manavgat'a, Destek,
Yorumlar
Haber Yazılımı