Haber Detayı
17 Temmuz 2021 - Cumartesi 10:23
 
Etipark İş Merkezi Bölge İstinaf Mahkemesi Oluyor
Yıllardır Etimesgut’un kanayan yarası olarak bilinen ETİPARK İş Merkezi’nde sona gelindi. Adalet Bakanlığı’na verilen bina, Bölge İstinaf Mahkemesi olarak yapılacak ve 2022 yılının sonunda hizmete girmiş olacak.
Etimesgut Haberi
Etipark İş Merkezi Bölge İstinaf Mahkemesi Oluyor

ETİMESGUTLULARA BAYRAM MÜJDESİ!

Konuyla ilgili olarak Etimesgut’ta bir basın toplantısı düzenlendi. AK Parti Ankara Milletvekilleri Nevzat Ceylan, Hacı Turan ve Asuman Erdoğan, Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, AK Parti Etimesgut İlçe Başkanı Halil Hotaman ve MHP Etimesgut İlçe Başkanı Hacı Ünal’ın yanı sıra Belediye Başkan Yardımcıları Cemal Satılmış ve Alaattin Sonat’ın da katıldığı basın toplantısında Etimesgut’ta yatırım bekleyen hizmetler konuşuldu.

 

2022 YILI SONUNDA HİZMETE AÇILIYOR

ETİPARK İş Merkezi ile ilgili olarak bir açıklama yapan AK Parti Ankara Milletvekili Hacı Turan;  Adalet Bakanlığı’na geçen bu binanın Bölge Adliye Mahkemesi olarak 13 Nisan 2021 tarihinde ihaleye çıktığını ve ihalenin tamamlanmak üzere olduğunu, Kurban Bayramı sonrasında çalışmaların başlayacağını ve 2022 yılının son çeyreğinde de hizmete başlayacağını söyledi. Buna göre Bölge Adliye Mahkemesi olarak İstinaf Mahkemelerinin bulunacağı Etipark İş Merkezi kamu binası haline dönüştürülecek ve Etimesgut merkezine büyük katkı sağlayacak.

 

ETİMESGUT’A HAYIRLI OLSUN

Konuyla ilgili olarak gazetemize bir açıklama yapan AK Parti Etimesgut İlçe Başkanı Halil Hotaman’da “Etipark İş Merkezi olarak başlayıp yıllarca atıl kalan ve Hikmet Özer Caddesi’nde bulunan, Adalet Bakanlığımız uhdesine geçen bina; Ankara vekillerimiz Asuman Erdoğan, Hacı Turan ve Nevzat Ceylan’ın yoğun gayretleriyle İstinaf Mahkemesi olarak düzenlenip yapım ihalesi yapılmıştır. Kısa sürede inşaatına başlanıp 2022 yılının son çeyreğinde hizmete açılması planlanmıştır. Cumhur İttifakı ile inşallah çok daha fazla yatırım kazandırmaya gayret edeceğimiz Etimesgutumuza hayırlı olsun” dedi.

Bir bir veya daha fazla kişi, oturan insanlar ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

Bir bir veya daha fazla kişi, oturan insanlar, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir

Bir bir veya daha fazla kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

Bir gökdelen görseli olabilir

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: Etipark, İş, Merkezi, Bölge, İstinaf, Mahkemesi, Oluyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı