Haber Detayı
05 Temmuz 2021 - Pazartesi 11:44
 
Girişimlerinizde Yalnız Değilsiniz
Pek çok insan kendi işini kurmayı ister. Yeni bir işi kurmak, nakış nakış işleyerek büyütmek uzun vadede hem iyi bir maddi gelir getirir hem de kişide manevi tatmin duygusu yaratır.
Güncel Haberi
Girişimlerinizde Yalnız Değilsiniz

Pek çok insan kendi işini kurmayı ister. Yeni bir işi kurmak, nakış nakış işleyerek büyütmek uzun vadede hem iyi bir maddi gelir getirir hem de kişide manevi tatmin duygusu yaratır. Ülke ekonomisine katkı sağlamak da takdir edilesi ayrı bir başarıdır.

Kişiler iş kurma konusunda doğru yerlerden destek alırlarsa başlangıçta yaşanabilecek birtakım zorlukları aşmak daha kolay olacak ve büyüme hızlanacaktır. Bu konuda Girişim Destek’ in profesyonel çalışmalarından faydalanmak mümkündür.

 

Girişim Destek Nedir?

Girişim Destek, iş dünyasına yeni adım atan girişimlerin kuruluş sürecini kolaylaştırmak, potansiyel müşterilere ulaşımını sağlamak, büyüme yolunda katkı sunmak gibi amaçlarla kurulmuş bir firmadır. İş kurma yoluna girenler için iyi bir yol arkadaşı olma amacı güdülür.

İş dünyasının gerçeklerini bilen, portföyünde pek çok firma bulunan Girişim Destek ile çalışanlar deneme yanılma yaparak ilerlemek zorunda kalmaz. Her adımlarında yanlarında yılların bilgi ve birikimi vardır. İş alanının seçilmesinde destek olunduğu gibi o alanda ulaşılması gereken müşteri kitlelerine tanıtım da yapılır.

 

Girişim Destek Ne Yapar?

Girişim Destek’in girişimcilere verdiği destekler oldukça kapsamlı ve çeşitlidir. Faaliyet alanının seçilmesinden yurtdışı pazarlara açılmaya kadar her konuda kıymetli hizmetler sunulur.

Verilen destek kalemlerine örnek olarak şunlar verilebilir:

  • Şirket kuruluş süreçlerinin yürütülmesinde danışmanlık
  • Kuruluş aşamalarında doğru ticaret ortaklarıyla çalışmanın sağlanması
  • Geniş dijital pazarlama imkânlarıyla potansiyel müşterilere tanıtımın sağlanması
  • Devlet destek ve hibelerinin kullanılması için bilgi ve destek sunmak
  • Ulusal ve uluslararası pazarlarda yer almasının sağlanması

Firmanın en etkin olduğu konu girişimleri piyasalarda tanıtmaktır ki reklam giderlerinin çok yüksek olduğu günümüzde bu çok önemli bir destektir. Uygun bütçelerle tanıtım yapılması yeni başlangıçlarda yüksek katkı sağlar.

 

Kaliteli Hizmet Anlayışı

Girişim Destek müşterilerine en kaliteli hizmeti sunabilmek adına 7/24 ulaşılır durumdadır. Günün her saatinde uzman yetkililerle görüşülebilir, iş kurmak hakkında fikir ve destek alınabilir. Tatil günlerinde de aynı imkân mevcuttur. Bugüne kadar pek çok girişimciye destek verilmiş ve başarılı sonuçlar alınmıştır. Memnuniyet bildiriminde bulunan müşteriler firma için en kıymetli referanslardır.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Girişimlerinizde, Yalnız, Değilsiniz,
Yorumlar
Haber Yazılımı