Haber Detayı
25 Temmuz 2021 - Pazar 23:11
 
Hakan Akçam'a Emlakçılardan Büyük Destek!
Ankara Tüm Emlakçılar Meslek Odası Başkanlığı için adaylığını açıklayan Hakan Akçam'a gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren emlak müşavirleri büyük destek veriyor.
Güncel Haberi
Hakan Akçam'a Emlakçılardan Büyük Destek!

Akçam açık ara önde!

Ankara Tüm Emlakçılar Meslek Odası başkanlık yarışı erken başladı. Mevcut başkanın yanı sıra Etimesgut Emlak Müşavirliği Dernek Başkanı ve aynı zamanda Emlakçılar Odası’nda yönetim kurulu üyesi olarak görev yapan Hakan Akçam’da bir süre önce Oda Başkanlığı için adaylığını açıklamıştı. Akçam’ın adaylığını açıklamasının ardından kendisine verilen destek her geçen gün artmaya başladı. Hakan Akçam’ın dışında mevcut başkan ve bir adayın daha başkanlık yarışına girmesi beklenirken Akçam’ın yaptığı çalışmalar, yapmayı düşündüğü projeler ile açık ara önde olduğu gözleniyor.

 

ATEM Başkanlığı için Hakan Akçam sesleri

Başkent Ankara’nın en büyük Odalarından birisi olan ve 3 binin üzerinde üyesi bulunan Ankara Tüm Emlakçılar Meslek Odası (ATEM) yıl sonunda yapacağı kongreye hazırlanıyor.  Başkanlık seçimlerine 6 ay gibi uzun bir süre olmasına rağmen ATEM kongresinin oldukça hareketli geçmesi bekleniyor. Oda Başkanlığı için ilk adaylığını açıklayan isim olan Hakan Akçam, bugüne kadar yaptığı çalışmalar ve Etimesgut Emlak Müşavirliği Derneği’nin faaliyetleri ile ilgili olarak başkentin tanınmış isimlerinden birisi haline geldi. Yılların vermiş olduğu tecrübeyle gayrimenkul ve emlak sektörünün tanınmış ve sevilen isimlerinden olan Hakan Akçam’ın ‘Emlak Müşavirinin El Kitabı’ isimli  üçüncü baskısını da yapan bir kitabı bulunuyor.

 

İŞTE HAKAN AKÇAM’IN ODA BAŞKANI OLDUĞU TAKDİRDE YAPACAKLARI:

Bir Hakan Akçam ve yazı görseli olabilir

Bir Hakan Akçam ve yazı görseli olabilir

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Hakan, Akçam'a, Emlakçılardan, Büyük, Destek!,
Yorumlar
Haber Yazılımı