Haber Detayı
21 Eylül 2021 - Salı 01:04
 
Halil Hotaman'dan Cemal Emir'e Çok Büyük Tepki!
AK Parti Etimesgut İlçe Başkanı Halil Hotaman, CHP İlçe Başkanlığı’na seçilen Cemal Emir’in delegelere yaptığı teşekkür konuşmasında kullandığı ifadeler çok büyük tepki gösterdi.
Etimesgut Haberi
Halil Hotaman'dan Cemal Emir'e Çok Büyük Tepki!

Halil Hotaman konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamasında “CHP İlçe Başkanlığına seçilen Sayın Cemal Emir, teşekkür konuşmasında resmen içindeki kini dışarı vurmuş” diye konuştu.

Hotaman’ın konuyla ilgili açıklaması şu şekilde:

“Sayın Başkana öncelikle CEBERRUT ADAM arıyorsa kendi Genel Başkanına ve parti yönetimine bakmasını tavsiye ederim. Zira ceberut adam yetiştirmekte kendi zihniyetlerinden daha başarılı bir kurum olmamıştır. Yeni Sayın Başkan yeni seçilmenin vermiş olduğu heyecanla olsa gerek korkutmaktan bahisle KORKUTACAĞIZ ifadesini kullanıyor.

Maalesef bu zihniyet her zaman millete hizmet edenleri korkutmaya çalışmakla nam salmış bir geçmişe sahip olmakla övünür. Lakin anlamadıkları şey şu ki; bu zihniyetin köhnemiş kalıntılarından korkacak kimse yok karşılarında! Korkutarak iktidar hedefleyen zavallılara karşı SİZDEN KORKAN SİZİN GİBİ OLSUN diyor, kendi acizliklerinin göstergesi olan konuşmasındaki tüm söylemlerin ancak ve ancak kendi şahsına yakıştığını ifade ediyorum.

Seviyeli bir siyaset ilkesiyle siyaset üretmek için gayret gösteren AK Parti mensubu olarak bu tarz densiz, hadsiz ve bi o kadar seviyesiz şahsın talihsiz açıklamasını esefle kınıyorum.”

 

CEMAL EMİR NE DEMİŞTİ:

CHP İlçe Başkanlığı’na seçilen Av. Cemal Emir, Olağanüstü kongre bitiminin ardından delegelere ve partililere yönelik teşekkür konuşmasında “Samsun’dan Atatürk’ün gelmesini beklemeyin, gelmeyecek. Hepiniz Atatürk olacaksınız, bu ceberut adamı bu ülkenin başından atacağız bir daha onlar gibi gelmesin diye onların kökünü kazıyacağız. Bu kavgayı da buradan Etimesgut’tan ateşleyeceğiz. Artık kimler korkacaksa onlar korksun. Bizim bir sloganımız var; korkmayacağız, yılmayacağız, susmayacağız DEĞİL.. Korkutacağız, yıldıracağız, susturacağız diyeceğiz…” açıklamasında bulunmuştu.

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: Halil, Hotaman'dan, Cemal, Emir'e, Çok, Büyük, Tepki!,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı