Haber Detayı
01 Ekim 2021 - Cuma 09:10
 
İYİ Parti Heyetinden Ankara İtfaiyesine Ziyaret
İYİ Partisi Ankara İl Teşkilatı yönetimi, itfaiye haftası dolayısıyla Ankara Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığını ziyaret etti.
Siyaset Haberi
İYİ Parti Heyetinden Ankara İtfaiyesine Ziyaret

İtfaiye Daire Başkanı Salih Kurumlu ve kurum personelleriyle karşılanan ziyarete, İYİ Partisi Ankara İl Başkanı Yetkin Öztürk ile partililer katıldı.

 

İYİ Parti Ankara İl Başkanlığı yöneticileri, İtfaiye Teşkilatının kuruluşunun 307’inci yılı nedeniyle Ankara Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığını ziyaret etti. İYİ Partisi Ankara İl Başkanı Yetkin Öztürk ile beraberindeki heyet, 25 Eylül-1 Ekim tarihleri arasında kutlanan 'Yangından Korunma ve İtfaiyecilik Haftası' dolayısıyla, Ankara İtfaiyesi Merkez İstasyonu’nun da amirlik personellerinin gününü kutlayarak, çalışmalarında itfaiye ekiplerine başarılar ve kolaylıklar dilendi.

Ziyarette; İtfaiye personelinin İtfaiyeciler Haftasını kutlayan Başkan Yetkin Öztürk; “Mahsur başkanımızın liyakatte önem vermesi bizim için çok önemliydi, burada Anadolu’nun birçok vilayetinde yetişen gençlerimizin istihdamında asla partizanlık yapılmaz, yani hiçbir parti referansıyla itfaiye şu kişi işe başladı diyemez, iyi parti il başkanı olarak söylüyorum asla böyle bir nüfus olmadı, sizler gibi pırıl pırıl ve mesleğinde ehil olan yetişmiş ve bugün Ankara’ya hizmet eden itfaiye erlerimizi tebrik eder, gününüz kutlar çalışmalarınızda başarılar ve kolaylıklar dilerim.” ifadelerini kullandı.

 

Gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ankara Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı Salih Kurumlu ise, başkentlilere en iyi hizmeti sunmayı amaçladıklarını belirterek, "Teşkilatımız olarak 25 ilçede 49 istasyon ile 18 bayan olmak üzere 1070 uzman personel ile hizmet veren Ankara İtfaiyesi olarak, 160 aracımızla, güçlenen filomuzla hem yangınla mücadelede hem de kurtarma çalışmalarında daha etkin çalışmalara yürüteceğimize inanıyoruz." şeklinde konuştu.

İtfaiye Amirliği yöneticileri heyete çalışmaları hakkında bilgi vererek, çalışma alanlarını gezdirdi. Ziyaret çektirilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: İYİ, Parti, Heyetinden, Ankara, İtfaiyesine, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı