Haber Detayı
15 Mayıs 2021 - Cumartesi 11:46
 
Keçiören'in Su ve Gül Meydanı'nda Görsel Şölen
Keçiören Belediyesi tarafından çevreye duyarlılık açısından örnek bir proje olarak hayata geçirilen ve Türkiye’de bir ilk olan Su ve Gül Meydanı, suyun ve ışığın eşsiz güzellikteki dansı ile görenleri hayran bıraktı.
Keçiören Haberi
Keçiören'in Su ve Gül Meydanı'nda Görsel Şölen

KEÇİÖREN SULAR VE ŞELALELER ŞEHRİDİR
Keçiören Belediye Başkanı Turgut  Altınok Ankaralıları ve Keçiörenlileri otopark üzerine kurulan süs havuzunu , müzik ile suyun dansla bulustuğu  görsel  şöleni izlemeye davet etti. Altınok, “Tam kapanma süreci sona erdiğinde vatandaşlarımızı Türkiye’de bir ilk olan bu eserimizi  görmeye davet ediyorum. Ankara çöl diyorlar ama Keçiören şelaleler ve sular şehridir. Bu halkaya yeni bir projemizi daha eklemiş olduk. 4 bin metrekarelik alanda  suyun bütün güzelliklerini gösterme imkânımız olacak.” dedi.


AKŞAMLARI ÜCRETSİZ OTOPARK
Başkan Altınok ayrıca 400 araçlık otopark sayesinde Keçiören Kaymakamlığı ve Keçiören Belediyesi etrafında oluşan araç yoğunluğunu da  hafiflettiklerini kaydederek,  akşamları Su ve Gül Meydanı’nı  ziyaret etmek isteyen vatandaşların araçlarını otoparka ücretsiz olarak park edebileceğini söyledi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Keçiören'in, Su, ve, Gül, Meydanı'nda, Görsel, Şölen,
Yorumlar
Haber Yazılımı