Haber Detayı
14 Mayıs 2021 - Cuma 16:43
 
Kızılcahamam'da Şehit Aileleri Unutulmadı
Kızılcahamam Kaymakamı Can Aksoy ve Belediye Başkanı Süleyman Acar, Ramazan Bayramı nedeniyle Kızılcahamam’da şehit ailelerini ziyaret etti.
Ankara Haberi
Kızılcahamam'da Şehit Aileleri Unutulmadı

Kızılcahamam Kaymakamı Can Aksoy ve Belediye Başkanı Süleyman Acar, 15 Temmuz darbe girişiminde üç evladını kaybeden Muzaffer Teyze’nin Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde şehit olan evlatları Lütfi, Mehmet ve Hakan Gülşen, Genelkurmay Başkanlığı'na düzenlenen bombalı saldırıda boynuna şarapnel parçası isabet etmesi sonucu şehit olan İbrahim Ateş, 1986 Yılında Adıyaman’da şehit olan Necip Oral ve 1987 yılında Elazığ’da çatışma sırasında şehit olan Tuncay Özdere’nin ailelerini ve kabirlerini ziyaret ederek bayramlarını kutladılar. 

Başkan Acar; şehitlerin, milletin kalbinde her zaman müstesna bir yeri olduğunu ifade ederek, "Şehitlerimizin emaneti olan kıymetli ailelerimizin her daim yanında olmak, bizlerin vefa borcudur." dedi.

Kaymakam Aksoy; “Bizim için şehitlik, mertebelerin en yücesidir. Şehit ve gazilerimizin bizim için, ülkemiz için yaptıkları fedakârlığın, ödedikleri bedelin büyüklüğünü ifade etmeye kelimeler yetmez. Bu nedenle Devletimiz şehit ailelerinin, gazi ve ailelerinin her zaman yanındadır. Şehit Ailelerimiz için ne yapsak azdır” diye konuştu.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Kızılcahamam'da, Şehit, Aileleri, Unutulmadı,
Yorumlar
Haber Yazılımı