Haber Detayı
11 Haziran 2021 - Cuma 15:47
 
Konut-Sen'e Yılın En Başarılı Sendikası Ödülü Verildi
Konut Görevlileri Sendikası, Yılın En Başarılı Sendikası ödülünü aldı. İstanbul Kongre Merkezi'nde 2.ncisi düzenlenen programda ödülü Sendika Başkanı Uğur Gözel teslim aldı.
Güncel Haberi
Konut-Sen'e Yılın En Başarılı Sendikası Ödülü Verildi

    Konut Görevlileri Sendikası, yılın en başarılı sendikası ödülüne layık görüldü. Türkiye Kentsel Tesis Yönetim Derneği tarafından bu yıl 2.’si düzenlenen ödül töreninde bir açıklama yapan Konut Görevlileri Sendikası (KONUT-SEN) Genel Başkanı Uğur Gözel “Bize bu gururu yaşatan meslektaşlarım ve Yönetim Kuruluma, bizi bu gurura layık gören Türkiye Tesis Yönetim Derneği’ne teşekkür ederim” dedi.
 
    Başkan Uğur Gözel, “Apartman görevlisi meslektaşlarımızın geçmişte olduğu gibi gelecekte de yanlarında olmaya, onların hak ve menfaatlerini korumaya devam edeceğiz. 2015 yılında kurulan sendikamız kısa sürede böyle bir başarıya imza atmış olması gelecekte de yapacaklarımızın teminatıdır. Tüzel kişiliği oluşmadığı için denetlenemeyen apartman ve siteler, iyi niyet ilişkilerine dayanarak seçilen ama kanun işçi hakları ve 634 sayılı Kat Mülkiyeti Kanunu’ndan habersiz olan yöneticiler ile henüz iş tanımı olmayan ve meslekten sayılmayan apartman görevlileri arasında köprü vazifesi yapıyoruz. Yaptığımız iş bu yüzden de çok önemli” diye konuştu.
Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Konut-Sen'e, Yılın, En, Başarılı, Sendikası, Ödülü, Verildi,
Yorumlar
Haber Yazılımı