Haber Detayı
30 Nisan 2014 - Çarşamba 21:49
 
Mamak'lı İşadamlarınının İstikrar Memnuniyeti
Başkent’in en büyük ilçelerinden biri olan Mamak’ın istikrarlı bir şekilde gelişmesinden Mamaklı işadamları son derece memnun.
Mamak Haberi
Mamak'lı İşadamlarınının İstikrar Memnuniyeti

Mamak Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı İbrahim Engin ve Yönetim Kurulu Üyeleri Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül’ü makamında ziyaret etti. Yerel seçimlerde aldığı başarıdan dolayı Akgül’ü tebrik eden Dernek Başkanı İbrahim Engin; “Siyasi durumdan en fazla etkilenen kesimlerin başında işadamları geliyor. İş dünyası için ekonomik ve siyasal istikrar çok önemli. Mamak’ta sizinle son derece istikrarlı bir gelişim ivmesi kazandı. Mamak hepimizin geleceği ve Mamak’ta hayata geçirilen her türlü proje, tamamlanan her türlü yatırım bizleri son derece memnun ediyor. Yatırımlarımız sizlerin projeleriyle daha da değer kazandı. Mamak’ta gecekondu imajını yıkarak yeni bir Mamak inşa ediyorsunuz. Mamaklı iş adamlarına verdiğiniz destekten dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

 

Mamak’ta istikrar devam edecek

Geçtiğimiz beş yılda modern ve Yeni Mamak için temel attıklarını dile getiren Akgül; “Mamak artık o kötü imajından kurtulmuştur. Mamak’ta geçen beş yılda attığımız temel çok sağlam. Şimdi sıra sağlam temeller üzerine binayı inşa etmekte. Bizlerde Mamak’ta başlattığımız bu istikrarı en kararlı şekilde devam ettireceğiz” dedi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Başkent’in, büyük, ilçelerinden, biri, olan, Mamak’ın, istikrarlı, bir, şekilde,
Yorumlar
Haber Yazılımı