Haber Detayı
13 Haziran 2021 - Pazar 10:13
 
Mustafa Sarıgül Etimesgut İlçe Örgütünü Ziyaret Etti
Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, Etimesgut İlçe Kongresi'ne katıldı. Tahir Vanlı'nın İlçe Başkanlığını yaptığı Etimesgut'ta Sarıgül partililerle bir araya geldi.
Etimesgut Haberi
Mustafa Sarıgül Etimesgut İlçe Örgütünü Ziyaret Etti

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, partisinin Etimesgut 1. Olağan Kongresi'nde, fazilet, vicdan ve merhamet diyen tüm vatandaşlarla el ele, kol kola ve omuz omuza olacaklarını belirtti. Sarıgül şunları kaydetti:

"TDP şu anda ilçe kongrelerini yavaş yavaş tamamlıyor. Temmuz ayı içerisinde il kongrelerimizi tamamlayacağız, Ağustos ayında büyük kurultayımızı yaparak kulvara gireceğiz. Ağustos ayında değişim kurultayımızla bütün yurttaşlarımızla hiçbir siyasi parti farkı gözetmeden buluşacağız."

Sarıgül, İlçe Binasında yaptığı açıklamasında “TDP; projeleriyle, kadrolarıyla, teşkilat başkanlarıyla ülkemizin, en güvenilir partisidir. Biz Ankara’ya kiracı olmaya değil ev sahibi olmaya geldik, inşallah iktidarın mührünü teslim almaya geldik.” Açıklamasında bulundu. Sarıgül’e TDP Ankara İl Başkanı Deniz Kaya ile Etimesgut İlçe Başkanı Tahir Vanlı eşlik etti.

 

TÜRKİYE’NİN EN HIZLI TEŞKİLATLANAN PARTİSİYİZ

Mustafa Sarıgül, kurultay hazırlıklarına da başladıklarını belirterek “İlçe Kongrelerimiz bitiyor, Temmuz’da İl Kongrelerimizi yapacağız, ağustosta da inşallah Büyük Kurultayımızı yapacağız. Türkiye’nin en hızlı teşkilatlanan partisiyiz. Yıllar önce kurulan birçok siyasi partiyi anketlerde geride bıraktığımız görünüyor. Yurttaşlarımızın gözlerinde iktidarın ışığını görüyoruz.” dedi.

Resim

Resim

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Mustafa, Sarıgül, Etimesgut, İlçe, Örgütünü, Ziyaret, Etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı