Haber Detayı
12 Aralık 2016 - Pazartesi 19:59
 
Nevzat Ceylan: Köşeye Sıkıştınız, Biteceksiniz
Terör örgütlerinin İstanbul’daki saldırılarla devlete mesaj vermeye çalıştığını vurgulayan AK Parti Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan açıklamalarda bulundu.
Siyaset Haberi
Nevzat Ceylan: Köşeye Sıkıştınız, Biteceksiniz

Terör örgütlerinin İstanbul’daki saldırılarla devlete mesaj vermeye çalıştığını vurgulayan AK Parti Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan, “ Devlet ve millet, alçakça gerçekleştirilen saldırılarla kendisine verilmek istenen mesaja alet olmayacak, hiçbir koşulda diz çökmeyecektir. Köşeye sıkıştınız, biteceksiniz “ dedi.

“KİMSENİN ŞÜPHESİ OLMASIN”

Altındağ Belediyesi tarafından düzenlenen ve Ulucanlar Yarı Açık Cezaevi Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen pazar kahvaltılarında aynı sofrada buluşan Altındağlı vatandaşlar,dualar eşliğinde bir araya geldi. Altındağ Belediye Başkanı Dr. Veysel Tiryaki ve eşi Saadet Tiryaki’nin ev sahipliğinde gerçekleşen programa AK Parti Ankara Milletvekili Nevzat CEYLANve Sakarya ve Plevne mahallesi sakinlerinden oluşan yaklaşık 400 kişi katıldı.

İstanbul Beşiktaş’taki hain saldırıda hayatını kaybedenler ve yaralılar için duaların okunmasından sonra konuşan CEYLAN:“ Dünyanın hiçbir yerinde terör ve teröre bağlı unsurlar kullandıkları onca yönteme ve arkalarındaki güçlere rağmen amaçlarına ulaşamadılar. Bugün bu hain terör örgütleri köşeye sıkışmış durumdalar. Akıllarınca zaman ve enerji kazanmaya çalışıyorlar. Güçlü devletimiz ve her daim birlik olmayı başarmış büyük milletimiz köşeye sıkışmış haldeki bu kalleşleri yok edecektir, bundan kimsenin şüphesi olmasın.”dedi. Hain saldırıda hayatını kaybeden polislerimize ve vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet,kederli ailelerine,yakınlarına ve milletimize başsağlığı diliyorum. Yaralı vatandaşlarımıza da acil şifalar diliyorum.” dedi

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Terör, örgütlerinin, , İstanbul’daki, saldırılarla, devlete, mesaj, vermeye, çal
Yorumlar
Haber Yazılımı