Haber Detayı
02 Mart 2021 - Salı 22:56
 
Saç Dökülmelerine Karşı Vichy Dercos
Saçlar vücudumuzun en dikkat çeken ve görünümü önemli ölçüde etkileyen yerler arasındadır.
Sağlık Haberi
Saç Dökülmelerine Karşı Vichy Dercos

Saçlar vücudumuzun en dikkat çeken ve görünümü önemli ölçüde etkileyen yerler arasındadır. Saçların çok farklı sorunları olabilmektedir. Sektörde saçların sorunlarına özel olarak geliştirilen ürünler bulmak mümkün. Kepek problemi için ayrı cansızlık ya da matlık için ayrı ürün önerilir. Saç dökülmeleri için ise vichy dercos şampuanları oldukça etkilidir.

Saçların dökülmesinin farklı sebepleri olabilmektedir. Saç köklerinin erken zayıflaması bu sebeplerin önemli kaynakları arasındadır. Üründe kullanılan patentli formül Aminexil, saç dökülmelerine karşı etkisi bakımından önemlidir. Zayıflayan saçlarda oluşan kolajen sertleşme sürecine karşıdır. Saçların köklerinden başlayarak en uca kadar güç ve parlaklık kazanmasını sağlar.

 

Vichy Dercos Kullanımı

Saç dökülme sorunları yaşayanlar için özel olarak formüle edilmiş olan bu ürünlerle yeniden güzel ve gür saçlara kavuşmak mümkündür. Dökülmeye karşı bakım yapmak isteyen kadın erkek kullanıcılara özel hazırlanan vichy dercos 400ml olup doğru kullanımında etkili sonuçlar verir. Islak saçlara uygulanmaktadır ve iyi durulamak gerekir. Sık sık kullanıldığında zarar verdiği gibi bir durum da bulunmamaktadır. Ürünü temin etmek için https://www.recete.com/vichy/dercos/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Saç, Dökülmelerine, Karşı, Vichy, Dercos,
Yorumlar
Haber Yazılımı