Haber Detayı
01 Ağustos 2021 - Pazar 21:24
 
Sincan CHP İlçe Başkanı'ndan Mansur Yavaş'a Destek
CHP Sincan İlçe Başkanı Ömer Yılmaz, çıkan yangınlar sonucu Ankara Büyükşehir Belediyesinin başlattığı çalışmaya destek verdi.
Sincan Haberi
Sincan CHP İlçe Başkanı'ndan Mansur Yavaş'a Destek

Türkiye’nin dört bir yanında çıkan yangınların ardından yaraları sarmak için Ankara Büyükşehir Belediyesi düğmeye bastı. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş “Türkiye’ye Nefes Ol” kampanyasını başlattıklarını duyurdu. Kampanyaya ilişkin bilgi veren Yavaş, “Ormanlarımız yeşersin, canlarımıza can olsun diye yangın bölgelerine fidan desteğinde bulunacağız. Sizin desteklerinizi ise yangın bölgelerindeki belediyelerle buluşturacağız. Gelin, vereceğiniz her destek yarınlara umut, dayanışmaya nefes olsun” dedi."ÜLKEMİZİ HEP BERABER YENİDEN YEŞİLE ÇEVİRECEĞİZ"

CHP Sincan İlçe Başkanı Ömer Yılmaz da Mansur Yavaş'ın başlattığı çalışmaya destek verdi. CHP'li Yılmaz, "Ülke olarak geçtiğimiz şu zor günlerde yaraların sarılması adına atılan her adım çok kıymetlidir. Yanan bizim doğamız, yanan bizim ciğerlerimiz. O yüzden Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız Mansur Yavaş'ın başlattığı bu kampanya çok kıymetli ve taktir edilesidir. Biz de CHP Sincan İlçe Örgütü olarak bu kampanyayı sonuna kadar destekliyoruz. Ülkemizi hep beraber yeniden yeşile çevireceğiz" dedi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Sincan, CHP, İlçe, Başkanı'ndan, Mansur, Yavaş'a, Destek,
Yorumlar
Haber Yazılımı