Haber Detayı
15 Mayıs 2021 - Cumartesi 11:49
 
Turgut Altınok'tan Ramazan Bayramı Mesaisi
Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok Ramazan bayramında da çalışmalarına ara vermeden mahalle denetimlerine devam ediyor.
Keçiören Haberi
Turgut Altınok'tan Ramazan Bayramı Mesaisi

Keçiören’in mahallelerinde incelemelerde bulunarak eksikleri tespit eden Altınok bir yandan da Keçiörenlilerle bayramlaşarak onların taleplerini dinliyor.

KOLONYA, DEZENFEKTAN VE OYUNCAK HEDİYESİ
Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, Ramazan Bayramı boyunca uygulanan tam kapanmada faaliyetlerine devam esnaf, taksici, polis ve sağlık çalışanlarını görev noktalarında ziyaret ederek bayramlarını kutladı. Altınok temel ihtiyaçlarını karşılamak için market ve fırınlara giden vatandaşlarla, evlerinin bahçe ve balkonlarında vakit geçiren Keçiörenlilerle de bayramlaşarak onlara kolonya, dezenfektan ve maske dağıttı. Bayram hediyesi olarak çocuklara çeşitli oyuncaklar veren Altınok miniklerin de yüzlerini güldürdü.


“MESAİ MEFHUMU GÖZETMEKSİZİN ÇALIŞACAĞIZ”
Mesai mefhumu gözetmeksizin bayram boyunca çalışmalarına devam edeceğini belirten Başkan Altınok, “Bizim için en büyük makam vatandaşlarımızın yanıdır. Onların taleplerini dinleyerek isteklerini yerine getirmek bizim için büyük bahtiyarlık kaynağıdır. Mübarek Ramazan bayramında uzaktan da olsa vatandaşlarımızla bayramlaşıyoruz, gönüller alıp, gönüller yapıyoruz. Keçiörenlilerin, Ankaralıların ve milletimizin Ramazan bayramını tebrik ediyor, sağlıklı, nice güzel bayramlar diliyorum.” diye konuştu.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Turgut, Altınok'tan, Ramazan, Bayramı, Mesaisi,
Yorumlar
Haber Yazılımı