Haber Detayı
29 Kasım 2015 - Pazar 11:14
 
Zabıta Müdürleri, Gölbaşı Belediyesi'nde Buluştu
Ankara'da yer alan 25 merkez ilçe belediye zabıta müdürleri, Gölbaşı’nda Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay’ın ev sahipliğinde bir araya geldiler.
Gölbaşı Haberi
Zabıta Müdürleri, Gölbaşı Belediyesi'nde Buluştu

Gölbaşı Belediyesin ev sahipliğinde gerçekleşen ilçe Belediyeleri Zabıta Müdürlükleri ve amirlikleri Koordinasyon toplantısı Gölbaşı’nda gerçekleşti. Düzenlenen toplantıya Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Ankara Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanı Abdurrahman Karabudak ve 25 merkez ilçe Belediye Zabıta müdürleri ve Zabıta amirleri katıldı. Toplantıda Belediye Zabıta Yönetmeliği, Yapısal Birleşme, Görev alanları, Çalışma Şartları, Branşlaşma, Özgül hakları, yıpranma durumu, sınıf tayini, Hizmet içi Eğitim, Zabıta Algı Yönetimi, Denetim ve sonuçta standart, Dış Kanun ve yönetmeliklerle Etkileşim vb. başlıklı konular ele alındı.

 Toplantıda bir konuşma yapan Gölbaşı Belediyesi Başkanı Fatih Duruay; Zabıta teşkilatının belediyenin en önemli unsurlarından biri olarak gördüğünü vurgulayarak, "Zabıta personellerimizi belediyenin gülümseyen yüzü olarak görüyorum. Yaptıkları görevler ile vatandaşlarımızın ve esnafımızın yanında olarak Belediyenizin güler yüzünü yansıtıyorlar. Ayrıca sizleri bugün Gölbaşı’da misafir etmekten mutluluk duyuyorum" diye konuştu.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Ankarada, yer, alan, 25, merkez, ilçe, belediye, zabıta, müdürleri, Gölbaşı’nda,
Yorumlar
Haber Yazılımı