Haber Detayı
05 Kasım 2013 - Salı 20:53
 
Zeki Alçın'dan Su Kesintisi Açıklaması
CHP Ankara İl Başkanı Zeki Alçın, ODTܒde yeni yapılan yolda su borusunun patlamasıyla ODTÜ Yolunun su altında kalarak çöktüğünü ve çevreye su verilemediğini belirterek, ‘’Melih Gökçek artık Ankaralıları susuzluğa mahkum etti. Ankara Allaha emanet’’ dedi.
Siyaset Haberi
Zeki Alçın'dan Su Kesintisi Açıklaması

Alçın, yaptığı yazılı açıklamada, ''Şu kadar iletim hattı döşendi.. 2010 yılında bu kadar su iletim hattı döşedim diyorsun.. twittertan cevap veriyorsun da ..Niye yağmur yağdığında etrafı su basıyor, niye ikide bir sular kesiliyor.. Sonuç değişmiyor Melih bey.. Sonuca bakacaksınız.. Şimdi de alacele bayramda girip ODTÜ’de söktüğün çamların sanki ahı tutmuş gibi burada su boruların patlıyor. Ortalık göle dönüyor, sen halen yeniden aday olmanın peşinde geziyorsun.. Başını bilgisayardan kaldırmıyorsun her şey Başkentte Allaha emanet gidiyor.. Kazdığın çukurlara insanlar düşüp ölüyor..  Alt yapıya yatırım yapmadığın için ikide bir sular kesiliyor ve Başkentliler mağdur oluyor.. Başkentlilerle senin derdin ne? Kavga ederek, yanlış işler yaparak Ankaralıları mağdur ederek hizmet  etmek mi? Artık boş işlerle uğraşmaktan vazgeç ve Ankara ile ilgilen, insanlarla kavgayı bırak, iş yap.’’ İfadelerini kullandı.

 

Zeki Alçın açıklamasını şöyle tamamladı:

“Her şeyi oldu bittiye getiren Melih Gökçek, hızlıca yapayım derken gerekli önlemleri almadığı ODTÜ yolunda daha çok çökme olacak gibi görünüyor. Hava Kuvvetleri önünde yolun çökmesi sebebiyle bir vatandaşımızı kaybettik. Melih Gökçek binlerce kilometre yol reklamı yaparken, kaç yolun çöktüğünün istatistiğini de Ankaralılarla açıklamalıdır. Bu çöken kaçıncı yol, patlayan kaçıncı su borusu? Ankara’nın sorunlu bir altyapısı ve üstyapısı var. Gökçek’in sabırsızlığı hukuk tanımazlığı ile kent ve insan yaşamı tehlike altında, artık Melih Gökçek emekli olmalıdır. O emekli olmazsa 30 Mart 2014’te CHP emekli edecektir. ‘’
Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: CHP, Ankara, İl, Başkanı, Zeki, Alçın, ODTܒde, yeni, yapılan, yolda, su, borusu
Yorumlar
Haber Yazılımı