Haber Detayı
26 Kasım 2015 - Perşembe 19:47
 
Abdulkadir Aksu, Kazan Belediyesi'ni Ziyaret Etti
Eski İçişleri Bakanı Abdulkadir Aksu Kazan Belediyesi’ne hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Ankara Haberi
Abdulkadir Aksu, Kazan Belediyesi'ni Ziyaret Etti

Aksu’nun Kazan Belediyesi’ne hayırlı olsun ziyareti nikah şahitliği ile devam etti.  Aksu’nun hayırlı olsun ziyareti hayırlı bir işe vesile oldu.   

Yapımı tamamlanan Kazan Belediyesi yeni hizmet binasına hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Kazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk’ü son ziyaretçisi Eski İçişleri Bakanı Abdulkadir Aksu oldu. Belediye Başkanı Lokman Ertürk’ün makamında gerçekleşen ziyaret yeni evlenecek bir çiftin nikah şahitliği ile devam etti. Aynı dakikalarda nikah masasında Belediye Başkanı Lokman Ertürk’ün nikah kıyması için bekleyen çifte sürpriz Eski İçişleri Bakanı Abdulkadir Aksu’dan geldi. 30 yıl önce Gaziantep Valisi iken personeli olan Hulusi Koçak’ın Kızının nikah töreni olduğunu öğrenen Aksu vefa örneği göstererek çiftin nikah şahidi oldu.

Muteber Müge Koçak ve Muhammet Samur çiftinin kıyılan nikahlarının ardından Belediye Başkanı Lokman Ertürk, evlilik cüzdanını çifte vermesi için Aksu’ya uzattı. Aksu’da bir ömür mutlu olmaları yönünde temennisinin ardından gelenek olduğu üzere cüzdanı geline verdi.

Çıkışta basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Aksu “Kazan’ın on, on beş yıl öncesini de biliyorum. O zamanlar ufacık bir köy iken bugün modern, yaşanabilir, çağdaş bir şehir haline gelmiş. Şimdi içinde bulunduğumuz bina muazzam bir bina. Hakikaten Kazan’ın çok çalışkan bir Başkanı var. Ertürk, gayreti ve çalışkanlığı ile çok takdir ettiğim birisi. Güzel çalışmalar yaptı ve bu çalışmalar ortada” dedi.

Ziyaretten dolayı Belediye Başkanı Ertürk, Eski İçişleri Bakanı Aksu’ya  bakır işlemeli kahve fincanı hediye etti.  

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Eski, İçişleri, Bakanı, Abdulkadir, Aksu, Kazan, Belediyesi’ne, hayırlı, olsun,
Yorumlar
Haber Yazılımı