Haber Detayı
02 Kasım 2020 - Pazartesi 09:13
 
AK Parti Mamak İlçe Başkanlığı'na Erhan Sarıgöl Seçildi
AK Parti Mamak İlçe Teşkilatı 7. Olağan Kongresi’nde İlçe Başkanlığı’na tek aday gösterilen Erhan Sarıgöl, Mamak İlçe Başkanlığı’na seçildi.
Mamak Haberi
AK Parti Mamak İlçe Başkanlığı'na Erhan Sarıgöl Seçildi

Mamak Belediyesi 75. Yıl Cumhuriyet Amfitiyatro ve Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen Mamak 7. Olağan İlçe Kongresi'ne  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Fatih Şahin,  AK Parti milletvekilleri Emrullah İşler, Nevzat Ceylan, Orhan Yeğin, Zeynep Yıldız, Asuman Erdoğan, Ayşe Keşir, Hacı Turan, Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna ile İlçe Başkanları, Belediye Meclis Üyeleri ve partililer katıldı.

 

Kongrede konuşan Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Fatih Şahin, kongrenin AK Parti'ye, Mamak'a, Ankara'ya ve tüm Türkiye'ye hayırlar getirmesini temenni etti. Şahin, Mamak Teşkilatı ile Mamak halkının her zaman davalarının yanında olduğunu belirterek, şahsı ve partisi adına tüm Mamaklılara teşekkür etti ve kongrede teşekkül edecek yeni yönetime başarılar diledi.

AK Parti İl Başkanı Hakan Han Özcan da Mamak'ın her zaman hedefleri yerine getirdiğini, AK Parti Mamak İlçe Başkanı Mehmet Ali Demir'in de her zaman çıtayı yükseklere koyduğunu belirterek, bundan sonra da hep beraber çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirlerine uygun gerçekleştirilen kongrede sosyal mesafe kuralına dikkat edilerek aralıklı oturuldu.

Önceki İlçe Başkanı Mehmet Ali Demir’in aday olmadığı kongrede tek aday olan Erhan Sarıgöl, AK Parti Mamak İlçe Başkanı seçildi. Erhan Sarıgöl aynı zamanda Mamak ve Ankara Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeliği görevlerini de sürdürüyor.

Resim

Resim

Resim

 

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: AK, Parti, Mamak, İlçe, Başkanlığı'na, Erhan, Sarıgöl, Seçildi,
Yorumlar
Haber Yazılımı