Haber Detayı
28 Haziran 2019 - Cuma 14:27
 
Akçam, İlçe Başkanı Olduğu Zaman Yapacaklarını Anlattı
AK Parti Etimesgut İlçe Başkan Adayı Hakan Akçam, siyasi çalışmalarını sürdürüyor. Akçam, gazetemize; ilçe başkanı olması halinde yapacağı teşkilat çalışmalarını anlattı.
Etimesgut Haberi
Akçam, İlçe Başkanı Olduğu Zaman Yapacaklarını Anlattı

23 Haziran Pazar günü yapılan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinin ardından, Cumhur İttifakı’nın adayı Binali Yıldırım’ın seçimleri kaybetmesi AK Parti içerisinde yeni bir yapılanma ve değişiklik olacağı sinyallerini verdi. Başta İstanbul ve Ankara olmak üzere bir çok il ve ilçede teşkilat yapılanmalarında yenilikler yaşanması bekleniyor. Bunlardan bir tanesi de Etimesgut İlçe Başkanlığı.

31 Mart Yerel Seçimleri öncesinde İlçe Başkanı Ebubekir Kipel’in Belediye Meclis Üyeliği adaylığı nedeniyle görevinden istifa ettiği Etimesgut’ta, İlçe Başkanlığı görevine vekaleten Halil Hotaman getirilmişti. Bu süreçte İlçe Başkan Yardımcılığı görevini sürdüren Hakan Akçam, İlçe Başkanlığına aday olduğunu açıklamıştı.

Hakan Akçam gazetemize yaptığı açıklamada İstanbul seçimlerinin kaybedilmesinin ardından teşkilatlarda yeni bir yapılanma hazırlığının yapıldığını ve AK Parti’yi Etimesgut’ta daha da güçlü hale getirmek gerektiğini vurgularken İlçe Başkanı olması halinde yapacağı çalışmaları gazetemize anlattı.

İŞTE YAPACAKLARI:

*Şehit aileleri ve Gazi Evlerine Her Hafta Ziyaretlerde Bulunacağız. ( Bununla Alakalı Ekip Oluşturacağız)

*Engelli Kardeşlerimize Her Hafta Ziyaretlerde Bulunacağız.( Bununla Alakalı Ekip Oluşturacağız)

*Her mahallede Taziye ve Düğün ziyaretlerin, eksiksiz yapacağız.( Bununla Alakalı Ekip Oluşturacağız)

* İlçemiz Bünyesinde Bir Başkan Yardımcısı ve İki Yönetim kurulu Üyesi Yetkilendireceğimiz İŞ TEMİN masası oluşturacağız. Bölgemizdeki Tüm Büyük Küçük Esnafları ziyaret edip Eleman Teminlerini Bizler tarafından sağlanmasını Yapacağız.

*İlçemizde daha Önce Görev Yapmış  ve küsmüş olan Üyelerimiz, yöneticilerimizle hemen bir toplantı yapıp onların istek temennilerini çözerek, isterlerse yönetimimizde Farklı Görevler vermeye hazır olduğumuzu söyleyeceğiz. Eğer geçmişte hatalarımız olduysa özrümüz dileyeceğiz, Partimiz ve İlçe başkanlığı onların evi olduğunu ve kapılarımızın her zaman açık olacağını belirteceğiz.

*İlçemizde İstişare Kurulu Oluşturacağız. Akil insanlarla çalışmalarımızı devam edeceğiz.

*İlçemizde  tarafımdan Düzenlenen HALK Gününü devam ettireceğiz, Her Halk gününde Bölge Milletvekilimiz,Meclis Üyelerimizin Katılımını Kesinlikle Sağlayacağız.

* Her Gün İlçemizde yönetim Kurulu Üyelerinin Nöbetlerine de Meclis üyelerimizin de Nezaret Etmelerini sağlayacağız.

*Kendi Partimiz ve Cumhur ittifakı Belediye Başkanlarımızla sürekli istişareler İçerisinde Bulunacağız. Vatandaşlarımızın hizmet almada sorun Yaşadığı zaman Anında Müdahale edeceğiz. Eleman Temininde Sayın Başkanlarımızdan Destekler isteyeceğiz.

* Her Hafta Mahalle Toplantılarına Katılım Sağlayacağız. Ekip Ruhu İle Çalışma Motivasyon Uygulayacağız.

*Milletvekillerimiz, Bakanlarımıza -  Sürekli Ziyaretler Yapıp İstişareler yapacağız

*İlçemizden Bürokratlar Çıkartırılması Yönünde Çalışmalar Yapacağız.

 *Allah nasip eder ilçe  başkanı olursam kapım sonuna kadar Herkese açık olacak.

*Bölgemizde Hemşeri  dernekleriyle İstişare ederek. Yöresel Faktörleri Hiç Unutmayacağız.

* İlçe Binamızı Komple Tadilat Yaptıracağız- Gerekirse Yeni Bir Yere ( Otopark Sorunu Olmayan ) Taşıma

Yolunuz Hep Doğru

Hep Açık Olsun...!!

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Akçam,, İlçe, Başkanı, Olduğu, Zaman, Yapacaklarını, Anlattı,
Yorumlar
Haber Yazılımı