Haber Detayı
03 Aralık 2017 - Pazar 10:25
 
Altındağ - Battalgazi Aile Sağlığı Merkezi Açıldı
Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki'nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen açılış törenine Sağlık Bakanlığı üst düzey bürokratları, Ak Parti ilçe teşkilatı, meclis üyeleri, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Altındağ Haberi
Altındağ - Battalgazi Aile Sağlığı Merkezi Açıldı

Battalgazi Mahallesi'nin 10 yıl önce gecekondu mahallesi olduğunu hatırlatan Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, mahallenin modern bir yapıya kavuşması için gayret sarf ettiklerini söyleyerek şunları dile getirdi:
"Herkesin iş güç sahibi olduğu, birbirine saygı gösterdiği, sosyal donatıların yer aldığı bir Altındağ oluşturmak için çalışıyoruz. Biz yatırımlarımızı ihtiyaca göre yapıyoruz ve mahallelerimizin daha yaşanabilir bir hale gelmesi için çabalıyoruz. Sadece ev yaparak sorunların üstesinden gelemeyiz. O yüzden kamu binalarından, sosyal donatılara kadar kendi öz sermayemiz ile yatırımlarımızı yapıyoruz. Biz modern dünyada insanlar hangi şartlarda hizmet alıyorsa, bizim çocuklarımız ve geleceğimiz için kendi vatandaşlarımızın da aynı şartlarda hizmet almasını istiyoruz. Sadece sağlık merkezleri değil, ihtiyaca göre okul gibi, cami gibi, karakol gibi mahallenin eksiklerini belirleyip, çözüm üretiyoruz. 1930 yılında Altındağ, Ankara'nın hatta Türkiye'nin en kıymetli ilçelerinden biriydi. İnşallah önümüzdeki yıllarda bizim yaptığımız yatırımların kıymeti daha iyi anlaşılacak ve Altındağ eski günlerdeki gibi kıymetli olacak."
Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Altındağ, -, Battalgazi, Aile, Sağlığı, Merkezi, Açıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı