Haber Detayı
10 Eylül 2019 - Salı 00:18
 
Altındağ'da Yeni Eğitim-Öğretim Yılı Başladı
2019 - 2020 eğitim öğretim yılının ilk ders zili Altındağ'da çaldı. Altındağ Belediye Başkanı Doç. Dr. Asım Balcı, Ankara Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, Hacı Bayram İmam Hatip Ortaokulu ve Hacı Bayram Anadolu İmam Hatip Lisesi'ni ziyaret ederek, öğrencilerin ilk gün heyecanına ortak oldu.
Altındağ Haberi
Altındağ'da Yeni Eğitim-Öğretim Yılı Başladı

2019-2020 eğitim ve öğretim dönemi, Altındağ'da neşe ile başladı. Sabahın erken saatlerinde okul ziyareti yapan Başkan Asım Balcı, hem çocukları hem de velileri sevindirdi. Başkan Balcı öğrencilerin ilk gün heyecanına ortak oldu, hepsine başarılı bir eğitim yılı diledi.

"Biz daima yanınızdayız."
"Yeni eğitim ve öğretim yılının Altındağ'a ve tüm Türkiye'ye hayırlar getirmesini diliyorum." diyen Başkan Balcı, eğitim yılının tüm öğrencilere, öğretmenlere ve velilere hayırlı olmasını temenni etti.
 
Altındağ'da kısa sürede eğitim alanında önemli işlere imza attıklarını söyleyen Başkan Balcı "Yaz döneminde okullarımızın bir çoğunda tamirat ve tadilat yaparak, okullarımızı yavrularımızın daha da mutlu olacağı şekilde düzenledik. Okul bahçelerini temizledik, bahçelerde gerekli görülen iyileştirmeleri yaptık, ihtiyaçları giderdik. Bu yıl ilkokul 1'inci sınıfa başlayacak olan 7 bin öğrencimize çanta ve kırtasiye desteği verdik. Bugün de okullarımızı ziyaret ederek, öğrencilerimizin heyecanına ortak olduk. Allah yavrularımızın hepsine zihin açıklığı versin, ailelerine ve öğretmenlerimize kolaylık versin. Evlatlarımız vatana, millete, memleketimize, ailelerine hayırlı birer evlat olsunlar. Biz daima yanlarında olacağız." dedi.
Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Altındağ'da, Yeni, Eğitim-Öğretim, Yılı, Başladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı