Haber Detayı
19 Aralık 2018 - Çarşamba 11:15
 
Ankara Barosu, Dünyagöz'e Emanet
Kurulduğu 2009 yılından bu yana göz sağlığı konusunda dünyanın en gelişmiş tanı, teşhis ve tedavi yöntemlerini Ankara halkıyla buluşturan Dünyagöz Ankara Hastaneleri ve Ankara Barosu arasında sağlık hizmet protokolü imzalandı
Sağlık Haberi
Ankara Barosu, Dünyagöz'e Emanet

17 Aralık’ta Dünyagöz Hastaneleri Ankara Direktörü Hüseyin Kılavuz ve Ankara Barosu Başkanı Erinç Sağkan’ın katılımlarıyla imzalanan protokol ile Ankara Barosu üyeleri ve birinci derece yakınlarının gözleri Dünyagöz’e emanet edildi.

Göz sağlığı alanında yaptığı yatırımlarla Ankara’nın göz sağlığı alanında lokomotifi haline gelen Dünyagöz Ankara Hastaneleri ve Ankara Barosu arasında hizmet anlaşması protokolü imzalandı. 17 Aralık Pazartesi günü Ankara Barosu’nda Baro Başkanı Erinç Sağkan ve Dünyagöz Hastaneleri Ankara Direktörü Hüseyin Kılavuz’un katılımlarıyla gerçekleştirilen imza töreni ile hayata geçen protokol gereğince, Ankara Barosu üyeleri ve birinci derece yakınları Dünyagöz’ün sunduğu gelişmiş sağlık hizmetinden faydalanabilecekler. Ankara Barosu Başkanı Erinç Sağkan ve Dünyagöz Hastaneleri Ankara Direktörü Hüseyin Kılavuz imzalanan protokolün ardından memnuniyetlerini dile getirdi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Ankara, Barosu,, Dünyagöz'e, Emanet,
Yorumlar
Haber Yazılımı