Haber Detayı
25 Ekim 2016 - Salı 23:31
 
Ankara, Yoga Şenliğine Hazırlanıyor
Uluslararası Yoga Federasyonu Başkanı ve Yoga Academy’nin kurucusu Akif Manaf’ın yönetiminde yapılacak Ankara Yoga Şenliği “Coşkuya Katıl”..
Güncel Haberi
Ankara, Yoga Şenliğine Hazırlanıyor

Uluslararası Yoga Federasyonu Başkanı ve Yoga Academy’nin kurucusu Akif Manaf’ın yönetiminde yapılacak Ankara Yoga Şenliği “Coşkuya Katıl” sloganıyla, 4-5-6 Kasım 2016 tarihlerinde yurt içi ve yurt dışından gelen geniş bir katılımla, ODTÜ Mezunlar Derneği Vişnelik Tesisleri’nde gerçekleşecek.

Yoga ile tanışmak isteyenler için veya zaten yoga yapıyorsanız çalışmalarınızda ilerleme imkânı bulabileceğiniz müthiş bir fırsat olan Yoga Şenliği, 6 pratik ve 5 teorik dersten oluşacak. Çalışmalar yeni başlayanlar için de uygun olup herkes organizasyona dilediği ölçüde katılabilir. 6 farklı Çakra çalışmasının uygulanacağı etkinlikte, katılımcılar benzersiz bir deneyim yaşayacak…

Büyük Yoga Üstadı Akif Manaf, uygulanan Orijinal Yoga Sistemi tekniklerinin hayatımıza sağlık, mutluluk ve başarı kattığını, hayatımızı daha kaliteli, daha doyumlu ve farkındalıklı yaşadığımızı ifade ediyor.

“Şimdi içindeki coşkuyu uyandırma zamanı! Uyan, kalk ve coşkuyu bul!” Diyen Akif Manaf, 3 gün boyunca uyguladığımız tekniklerin içimizdeki COŞKU HAZİNESİ’ni ortaya çıkaracağını söylüyor.

Ayrıca; Büyük Yoga Üstadı Akif Manaf, Yoga üzerine şimdiye kadar yayınlanmış olan 44 kitabı ve son kitabı “ÖFKE Nedir ve Nasıl Dönüştürülür?” için imza da verecek.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Uluslararası, Yoga, Federasyonu, Başkanı, Yoga, Academy’nin, kurucusu, Akif, Man
Yorumlar
Haber Yazılımı