Haber Detayı
31 Ocak 2020 - Cuma 22:42
 
Ankaralılar, Atoderm TIRI'nda Cilt Analizi Yaptırdılar
Bioderma, cilt kuruluğuna karşı çözüm sunan Atoderm ile Türkiye’nin cilt haritasını çıkarmak ve cilt kuruluğuna karşı farkındalık yaratmak için ‘Cilt Kuruluğuna Karşı İhtiyacın Nem, Çözüm Atoderm’ sloganıyla bir roadshow projesi başlattı. 7 il dolaşacak Atoderm Tır’ının dördüncü durağı Ankara oldu!
Güncel Haberi
Ankaralılar, Atoderm TIRI'nda Cilt Analizi Yaptırdılar

Gücünü biyolojiden alan Bioderma, cilt kuruluğuna karşı çözüm sunan Atoderm ile Türkiye’nin cilt haritasını çıkarmak ve cilt kuruluğuna karşı farkındalık yaratmak için ‘Cilt Kuruluğuna Karşı İhtiyacın Nem, Çözüm Atoderm’ sloganıyla bir roadshow projesi başlattı. 7 il dolaşacak Atoderm Tır’ının dördüncü durağı Ankara oldu!

 

Ankara’da Kentpark AVM meydanında gerçekleştirilen etkinliğin moderatörlüğünü ünlü sunucu Oylum Talu üstlendi. Atoderm Tırı’nın yer aldığı etkinlikte katılımcılar doktor ve eczacılar aracılığıyla cilt kuruluğu ve atopik dermatit rahatsızlığı hakkında bilgilendirildi. Atorderm Tır’ında cilt analiz odalarında danışmalık yapan uzman dermatologlar, katılımcıların cilt analizlerini yaparak, rahatsız oldukları konular hakkında özel bilgiler vererek danışmanlık yaptılar.

Tüm gün süren etkinlikte ünlü sunucu Oylum Talu, cilt kuruluğu ve cilt kuruluğuna dair yaşanan sorunların giderilmesine yönelik yardımcı bilgiler sağlanması amacıyla Uzman Dermatolog Mehmet Sakman ile cilt kuruluğu ve atopik dermatit rahatsızlığı hakkında söyleşi yaparak katılımcıları bilgilendirdi.

Aynı zamanda Uçan Baba adıyla tanınan influencer Ali Taylan Çulpan ile cilt bakım rutinleri ve babalık üzerine bir sohbet gerçekleştirilirken Bioderma Atoderm Tırı’nda bir cilt analizi deneyimi de gerçekleştirildi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Ankaralılar,, Atoderm, TIRI'nda, Cilt, Analizi, Yaptırdılar,
Yorumlar
Haber Yazılımı