Haber Detayı
25 Nisan 2019 - Perşembe 19:55
 
Atakule AVM'de Muhteşem Dans Gösterisi
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Programları çerçevesinde Oya Akın Yıldız Okulları öğrencileri Atakule Alışveriş Merkezi fuaye alanında muhteşem bir dans gösterisi sergiledi.
Güncel Haberi
Atakule AVM'de Muhteşem Dans Gösterisi

Çeşitli yaş gruplarından oluşan birbirinden farklı ve güzel danslarla izleyenleri büyüleyen çocuklar bu defa Ankara’nın Ünlü Alışveriş Merkezi Atakule’deydiler. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Programları çerçevesinde gerçekleşen gösteriye Oya Akın Yıldız Okulları Kurucusu Oya Akın, Kurucu Temsilcisi Belgin Köhnetarfun, okul idarecileri, öğretmenler ve birçok sayıda misafir katıldı.

Yıl boyunca hazırladıkları modern dans ve break dans gösterileriyle konuklara dans şöleni yaşatan öğrenciler performanslarıyla göz doldurdu.

Akademik başarılarının yanı sıra sosyal olarak ta birçok başarıya imza atan Oya Akın Yıldız Okulları Kurucu Temsilcisi Belgin Köhnetarfun; “Öğrencilerimizin seçtiği dans türü ne olursa olsun, dans etmek onların öz güvenini, duygusal gelişimini ve fiziksel gelişimini destekler. Keyif alarak ve onlara uygun tarzlar belirleyerek onları yönlendirmek önemli. Öğrencilerimizin bu sistem doğrultusun da emeklerini esirgemeden öğrencilerimizi sistemli çalıştırarak başarıya ulaştıran dans öğretmenlerimiz Valerıa Parygına ve Cemre Ece Kozbay’a çok teşekkür ediyoruz.” dedi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Atakule, AVM'de, Muhteşem, Dans, Gösterisi,
Yorumlar
Haber Yazılımı