Haber Detayı
29 Mayıs 2013 - Çarşamba 01:01
 
Ayna, 2 Haziran'da Etimesgut'ta
Etimesgut Belediyesi, Ziya Gökalp Sosyal Tesisleri ile Aile Akademisi’ni hizmete açıyor. Tesis, 2 Haziran’da Ayna konseriyle hizmete giriyor. Tesiste kültür, sanat ve spor alanları bir arada bulunuyor.
Etimesgut Haberi
Ayna, 2 Haziran'da Etimesgut'ta

Etimesgut Belediyesi’nin Ziya Gökalp Tesisleri ile Aile Akademisi 2 Haziran Pazar günü hizmete açılacak. Eryaman’da Selçuklular Caddesi üzerinde yer alan tesisin açılışında Ayna Grubu konser verecek. Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, 19.30’da yapılacak açılış programına tüm Etimesgutlular’ı davet etti.

 

TESİSİN ÖZELLİKLERİ

Ziya Gökalp Tesisleri’nde kültürel, sanatsal ve sportif alanlar bir arada bulunuyor. Kültürel ve sanatsal ürünlerin sergileneceği arasta, kale kafeterya, Ayıldızlı özel fıskiyeli süs havuzları, su oyunları, basketbol sahası, fitness alanı, çocuk oyun alanları ve etkinlik alanları yer alıyor.

 

AİLE AKADEMİSİ AÇILIYOR

Ziya Gökalp Tesisleri içerisinde yer alan 2 katlı hizmet alanında Aile Akademisi kuruldu. Aile akademisi bünyesinde uzmanlar görev yapacak. Türk toplumunun temel dinamiğini ailenin oluşturduğuna dikkat çeken Belediye Başkanı Enver Demirel, başta ekonomik ve sosyal bir çok yönden tehdit altında bulunan Türk aile yapısını muhafaza edebilmek için sosyal destek, psikolojik rehberlik ve eğitim gibi çeşitli hizmetleri bir arada ve programlı biçimde sunma ihtiyacına dikkat çekerek, bu amaçla kurdukları Aile Akademisi’ni hizmete açacaklarını belirtti.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Etimesgut, Belediyesi, Ziya, Gökalp, Sosyal, Tesisleri, Aile, Akademisi’ni, hizm
Yorumlar
Haber Yazılımı