Haber Detayı
29 Eylül 2019 - Pazar 12:22
 
Bağlum'da Mustafa Taş Rüzgarı Esti
Göreve geldiği ilk andan itibaren farkını ortaya koyarak “Keçiören ve mahalleler şenleniyor” diyen Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, vatandaşın yoğun ilgisiyle gerçekleşen Bağlum’daki Sonbahar Akşamları Konserine katılarak, “Vatandaşımızın desteğine layık olmaya devam edeceğiz” mesajı verdi.
Keçiören Haberi
Bağlum'da Mustafa Taş Rüzgarı Esti

Bağlum’da düzenlenen Sonbahar Akşamları Konserlerinin dördüncüsüne Başkan Altınok’un yanı sıra Eski Başbakan Yardımcısı ve AK Parti Ankara Milletvekili Emrullah İşler, Ak Parti Ankara İl Başkan Yardımcısı Cemal Güngör, AK Parti Keçiören İlçe Başkanı Zafer Çoktan, meclis üyeleri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

“BAĞLUM CAZİBE VE ÇEKİM MERKEZİ OLACAK”

Keçiören ve mahalleri şenlendirdiklerine vurgu yapan Başkan Turgut Altınok, “Seçim döneminde Bağlum çekim ve cazibe merkezi olacak demiştik, şimdi o sözümüzü yerine getirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Planlamalarımızı yapıyoruz. Kösrelik Göleti ile ilgili çevre düzenlemelerimizi yapıyoruz, rekreasyon ve spor alanları ile ilgili planlamalarımız var. Bir yandan altyapı çalışmalarına devam ederken bir yandan da çevre ve yeşil alan çalışmalarımız devam ediyor, Bağlum’a bin 400 ağaç diktik,  merak etmeyin Keçiören de, Bağlum da emin ellerde. Bağlum’un imar planlarını da yapıyoruz” dedi.

“BAĞLUM’UN DESTEĞİNE LAYIK OLACAĞIZ”

Altınok sabah 04.00’lere kadar tüm mahalleleri gezdiğinin de altını çizerken, “Huzurlu, temiz ve güven içinde bir Keçiören ve Bağlum için çalışıyoruz, Bağlum’un desteği ve güvenine layık olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Bağlum'da, Mustafa, Taş, Rüzgarı, Esti,
Yorumlar
Haber Yazılımı