Haber Detayı
14 Mayıs 2013 - Salı 01:13
 
Bahçeli, Demirel'in Adaylığını Açıklayacak mı?
Etimesgut Belediyesi, 19 Mayıs’ta büyük bir etkinlik düzenleyerek üç coşkuyu bir arada yaşatmaya hazırlanıyor.
Etimesgut Haberi
Bahçeli, Demirel'in Adaylığını Açıklayacak mı?

Etimesgut Belediyesi, 20 Mayıs 1990’da kurulan ilçenin 23. kuruluş yıldönümü ile Atatürk’ün 19 Mayıs 1919’da Samsun’a çıkışı dolayısı ile ilan edilen 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nı bir arada kutlayacak. Aynı gün Korkut Ata Kongre ve Kültür Merkezi hizmete açılacak. Merkezin açılışını MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli yapacak. Açılış ve kutlama programı ile çeşitli kültürel ve sanat etkinlikleri ve ünlü sanatçıların sahne alacağı konserler düzenlenecek.

Etimesgut ve Belediye için bu önemli günde, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin; 2014 yılında yapılacak yerel seçimlerde yeniden MHP’den Belediye Başkanlığına aday olduğunu açıklaması bekleniyor. Etimesgutlular, Demirel’in adaylığına kesin gözüyle bakarken 19 Mayıs gibi önemli açılışların olacağı bir günden Bahçeli tarafından “Adaylığını açıklayacak” yorumları yapılıyor.

YA AÇIKLANMAZSA?

Geçtiğimiz günlerde Polatlı mitinginden, Polatlı Belediye Başkan Adayını açıklayan Bahçeli’nin Enver Demirel’in ismini de açıklaması bekleniyor. Öte yandan akıllarda bir başka soru daha bulunuyor: YA AÇIKLAMAZSA!

Bahçeli’nin, Demirel’i aday olarak açıklamaması durumunda kendisini Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak düşünmesinden dolayı olabileceği ifade ediliyor. 19 Mayıs günü Etimesgut kamuoyu, Demirel’in adaylığının açıklanıp açıklanmayacağı üzerinde tahminler yürütmeye devam ediyor.

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: Etimesgut, Belediyesi, 19, Mayıs’ta, büyük, bir, etkinlik, düzenleyerek, üç, coş
Yorumlar
Haber Yazılımı