Haber Detayı
12 Mayıs 2013 - Pazar 14:34
 
Baykal ve Yaşar, Kahvaltıda Buluştu
Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar ile Eski CHP Eski Genel Başkanı Deniz Baykal ortak bir arkadaşlarının daveti üzerine kahvaltıda buluştular.
Yenimahalle Haberi
Baykal ve Yaşar, Kahvaltıda Buluştu

Son dönemdeki siyasi gelişmelerin konuşulduğu toplantıda Baykal çalışmalarından dolayı Yaşar’a övgülerde bulunurken, “İyi başladın, çok iyi devam ediyorsun” dedi.

Vekiller eşlik ettiler

Haydar Akgül’ün Şentepe Kaletepe Mahallesi’ndeki evinde verdiği kahvaltı davetine Yaşar ve Baykal’ın yanı sıra CHP Antalya Milletvekili Yıldıray Sapan, Aydın Milletvekili Metin Lütfi Baydar,  CHP Eski Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz Ateş ve DİSK Ankara 2’Nolu Şube Başkanı Turan Kütükbaş da katıldı.

İktidara giden yol hizmetten geçer

Akgül ailesi ile birlikte kahvaltı yapan davetliler son dönemdeki siyasi gelişmeler hakkında konuştu. Ekonomik ve siyasi gerilimleri endişe ile seyrettiğini belirten Baykal, CHP’nin birlik ve beraberlik içerisinde hareket ederek iktidar olması gerektiğini vurguladı. Halka hizmetin iktidara giden yoldaki önemine de değinen Baykal, Yenimahalle Belediyesi’nin bu anlamda yaptığı çalışmalarla CHP’nin yüz aklarından olduğunu söyledi.

Halk Yaşar’a sempati besliyor

Kahvaltı esnasında Yaşar ile belediye çalışmalarıyla ilgili koyu bir sohbete dalan Baykal, “Yenimahalle’deki çeşitli davetlere katıldığımda vatandaşların Sayın Yaşar’a büyük bir sempati beslediğini tespit ettim. Yenimahalle Belediyesi’nin çalışmalarının halk tarafından takdir edildiğini gördüm. Yaşar belediye başkanlığına iyi başlamıştı. Çok iyi devam ediyor” dedi.

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: Yenimahalle, Belediye, Başkanı, Fethi, Yaşar, Eski, CHP, Eski, Genel, Başkanı, D
Yorumlar
Haber Yazılımı