Haber Detayı
24 Ocak 2015 - Cumartesi 16:34
 
Çorum'a, Ankara'dan 5 Bin Mektup Dağıttılar
Çorum Dernekler Federasyonu 3.Çorum Tanıtım Günlerinin hazırlıklarını farklı alanlarda sürdürüyor.
Ankara Haberi
Çorum'a, Ankara'dan 5 Bin Mektup Dağıttılar

Çorum Dernekler Federasyonu 3.Çorum Tanıtım Günlerinin hazırlıklarını farklı alanlarda sürdürüyor. Federasyon Genel Başkanı Hayri Çağır imzalı özel isme yazılı “5000 Mektup ve Broşür “ sahiplerine iletildi.

Çorum dernekler Federasyonu Tanıtım ve Medya’dan Sorumlu Başkan Yardımcısı Aydın Tufan, hafta boyunca Çorumda dağıtımını organize ettiği 5000 Adet ismine yazılı Özel Baskılı zarf içinde bulunan mektup ve Broşürlerin dağıtımını organize ettiklerini belirterek “Mektupları Çorum İl protokolüne bizzat elden takdim ettik. Diğer dağıtımında da özel kurye, posta ve kargo imkânlarından yararlanarak Çorum Merkez ve ilçelerine dağıttık. Çorum’a ve Çorumluya Federasyon olarak çok önem verdiğimizin bir nişanesi olsun istedik” dedi.

Tufan açıklamasının devamında  “ Ankara da faaliyet gösteren Çorum Dernekler Federasyonu Genel Başkanımız Hayri Çağır’ın talimatı ile bu yılki 3.Çorum Tanıtım Günlerini farklı yapmak için bir dizi çalışma içerisine girdi. Bunlardan birisi olan İsme yazılı mektup ve broşürler idi. Amacımız bu yıl ki Tanıtım Günlerine Çorumdan katılımı artırmak olduğu kadar katılanların da ekonomik olarak bu faaliyetten nasibini almalıdır. Biz istiyoruz ki Ankara’da yapılan 3.Çorum Tanıtım Günleri Çorum Ekonomisine katkı sağlasın. “ dedi.

Tanıtım ve Medya’dan Sorumlu Başkan Yardımcısı Aydın Tufan, 3.Çorum Tanıtım Günleri hazırlıkları içerisinde önümüzdeki günlerde Çorumda geniş katılımlı yemekli istişare toplantısı yapılacağını sözlerine ekledi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Çorum, Dernekler, Federasyonu, 3Çorum, Tanıtım, Günlerinin, hazırlıklarını, fark
Yorumlar
Haber Yazılımı