Haber Detayı
22 Haziran 2016 - Çarşamba 01:35
 
Elmadağ'da Taek-Wando Kursları Ücretsiz Veriliyor
Elmadağ Belediyesi Hasanoğlan Spor Kulübü bünyesinde 8-14 yaş grubu arasında ücretsiz tekvando eğitimi verilmeye başlandı.
Ankara Haberi
Elmadağ'da Taek-Wando Kursları Ücretsiz Veriliyor

Eğitim çalışma programı: Pazartesi günü Hasanoğlan Belediye Düğün salonunda saat:15:00 ve aynı gün Hasanoğlan Fen Lisesinde saat:17:00,Salı günü saat:16:00 da Elmadağ Belediye Kültür Merkezi, Çarşamba günü, saat: 16.00 da Yeşildere Halı sahada, Pazar günü saat 16.00 da ise Elmadağ Barut İlk Öğretim Okulunda olmak üzere 450 sporcuya eğitim verilmekte olduğu bildirildi.

Eğitime ve Spora her zaman destek olan Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin; Sporun her dalını çocuklar üzerinde özgüven, liderlik, sağlıklı yaşam biçimi, kuralara uyma, sorumluluk gibi birçok olumlu etkilerinin olduğunu belirtti. Ailelerin dikkat etmesi gereken bir başka önemli konu ya da değinen Başkan Şahin; “Ailelerin, kendi hoşlarına giden sevdikleri, beğendikleri, zamanında yaptıkları veya prestijli buldukları bir spor değil, çocuklarının becerebileceği,seveceği ve keyif alacağı bir spor dalı olması önemlidir.”dedi.

Kursa kayıtların devam etmekte olduğu, detaylı bilgi ve yeni kayıt için 05354436674 numaralı telefon dan antrenör Özcan Ağırdaş ile irtibata geçilebileceği belirtildi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Elmadağ, Belediyesi, Hasanoğlan, Spor, Kulübü, bünyesinde, 814, yaş, grubu, aras
Yorumlar
Haber Yazılımı