Haber Detayı
15 Mayıs 2017 - Pazartesi 23:30
 
Etimesgut AK Parti'de Recep Doğan Sesleri!
Etimesgut AK Parti İlçe Teşkilatı’nda, yaklaşan kongre sürecinde İlçe Başkanlığı için yeni isim arayışları devam ediyor.
Etimesgut Haberi
Etimesgut AK Parti'de Recep Doğan Sesleri!

21 Mayıs’ta “Yeni Atılım Dönemi” başlığı ile yapılacak Olağanüstü Kongre sonrasında, AK Parti Genel Başkanlığı’na Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın getirilmesinin ardından İl ve İlçe Teşkilatlarında yenilenme harekatının başlayacağı belirtiliyor. Referandumda istenilen sonuçları alamayan başta Ankara ve İstanbul olmak üzere İl Teşkilatları ve bunlara bağlı ilçe teşkilatlarında da değişiklik yapılması bekleniyor.

Olağanüstü Kongre sonrasında yeni dönemde, 2017 yılı kongrelerinin de yaz dönemi içerisinde yapılacağı ifade edilirken teşkilatlar görevden alınmasa bile kongrelerle birlikte değişeceği tahmin ediliyor.

ETİMESGUT’TA RECEP DOĞAN İSMİ ÖN PLANDA

Referandumda alınan sonuçlar, Etimesgut AK Parti’de moralleri bozarken partililerin büyük çoğunluğu “Artık yeni bir dönem başlıyor, hem teşkilat hem de yüzlerin değişmesi gerek” fikrinde birleşiyorlar. İlçe kongresi öncesinde veya kongrede teşkilatın yenilenmesi ve partilileri bir araya getirebilecek, küskünlükleri, kızgınlıkları ortadan kaldırabilecek güçlü bir ismin İlçe Başkanlığı’na getirilmesini isteyenler Recep Doğan ile bunun gerçekleşebileceğini dillendirmeye başladılar.

2009-2014 yılları arasında partisinden Etimesgut Belediye Meclis Üyeliği görevini yapan siyasetçi ve işadamı Recep Doğan, yıllardır Eryaman bölgesinde yaptığı yatırımlar ve inşaat çalışmaları ile tanınıyor.

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: Etimesgut, AK, Parti'de, Recep, Doğan, Sesleri!,
Yorumlar
Haber Yazılımı