Haber Detayı
02 Kasım 2019 - Cumartesi 16:00
 
Etimesgut'ta CHP'lileri Üzen Acı Kayıp!
Etimesgut’ta CHP’lilerin çok yakından tanıdığı isimlerin başında gelen parti emekçilerinden Muzaffer Koyun, geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.
Etimesgut Haberi
Etimesgut'ta CHP'lileri Üzen Acı Kayıp!

Aslen Erzincan’lı olan Muzaffer Koyun, uzun yıllardır Eryaman’da ikamet ediyor ve CHP çatısı altında siyaset yapıyordu. Son olarak geçtiğimiz Haziran ayında yapılan Olağanüstü İlçe Kongresi’nde İlçe Başkanlığı’na aday olan Muzaffer Koyun, parti içi mücadelesinde ‘Taban Hareketinin’ önde gelen isimlerinin başında geliyordu.

Koyun’un cenazesi 3 Kasım Pazar günü Karşıyaka Mezarlığı’nda öğlen namazına müteakip toprağa verilecek.

Muzaffer Koyun’un, önümüzdeki süreçte yapılacak olan delege seçimleri ve ilçe kongreleriyle ilgili olarak son paylaştığı yazı şu şekildeydi:

 

    “DEĞERLİ PARTİLİ ARKADAŞLAR.
    Yeni kongre dönemimiz netleşti 8 Kası’mdan itibaren mahalle delege seçimleriz yapılmaya başlayacak. Mahalle delege seçimlerine partililer olarak ilgisiz kalmayarak, üyelik sorumluluklarımızı yerine getirmemiz gerekmektedir. Düşüncelerimiz doğrultusunda parti içi bu yarışmada iradelerimizin ortaya konması, sandığa yansımasının, parti içi demokrasinin gerçekleşmesi açısından çok ama çok önemlidir.

 

   Ayrıca, özgürce iradesini kullanabilen, partimizin mücadele süreçlerine katkı verebilecek, sorgulayan, yanlışa yanlış diyebilecek, partiye emek vermiş, liyakatı esas alan partililerden olu şan, sen beni seç ben seni seçeyim anlayışından uzak, bir delege yapısı oluşması için emek vermek, mücadele etmek de en az yukarıdaki konu kadar bizce önemli ve olması gerekendir.
Bunun içindir ki bizler ilçemiz, CHP Etimesgut’un tüm mahallelerinde elimizden geldiği, gücümüzün yettiği kadar böyle sine bir delege yapısı oluşması adına mahalle delege seçim süreçlerimize katkı verilmesi gerektiğine inanıyoruz. Ve de kuşkusuz bu sürece katkı vereceğiz.”

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Etimesgut'ta, CHP'lileri, Üzen, Acı, Kayıp!,
Yorumlar
Haber Yazılımı