Haber Detayı
27 Ocak 2019 - Pazar 23:58
 
Etimesgut'ta Cumhur İttifakı İstişare Toplantısı Yapıldı
MHP ve AK Parti, Etimesgut Belediye Başkanı ve cumhur ittifakının adayı Enver Demirel tarafından düzenlenen istişare toplantısında bir araya geldi.
Etimesgut Haberi
Etimesgut'ta Cumhur İttifakı İstişare Toplantısı Yapıldı

Etimesgut Belediyesi Korkut Ata Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen programa MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara milletvekili Yaşar Yıldırım, Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Özhaseki, AK Parti Ankara Milletvekili Asuman Erdoğan, AK parti Etimesgut İlçe Başkanı Ebubekir Kipel, MHP Etimesgut İlçe Başkanı Hacı Ünal, muhtarlar, sivil toplum kuruluşları ile her iki siyasi partiden çok sayıda partili katıldı. Toplantıda, Etimesgut ve Ankara'ya yönelik yapılacak projeler değerlendirilirken, cumhur ittifakının Etimesgut ve Ankara'da ortaya koyduğu güçlü işbirliğine vurgu yapıldı.

EL ELE VERDİK KAZANACAĞIZ

Başkan Demirel, cumhur ittifakının Etimesgut ve Ankara'da başarısı için gece gündüz çalıştıklarını belirterek, " Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Sayın Mehmet Özhaseki beyin yanındayız. Birlikte çalışıyoruz. 31 Mart'ta hem Etimesgut hem Ankara hem de Türkiye kazanacaktır. El ele vererek birlikte Etimesgut için çok güzel hizmetler gerçekleştireceğiz" dedi.

BİRLİKTE ÇALIŞIYORUZ

AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Özhaseki de, 21 yıllık belediye başkanlığı tecrübesiyle Ankara'ya çok büyük projeler kazandıracaklarını ifade ederek, "Etimesgut'ta Enver Başkanla birlikte çalışacağız; sorunları birlikte çözeceğiz.Seçimlerden önce verdiğimiz sözlerin tamamını yerine getirerek, beş sene sonunda hepsini gerçekleştirmiş olarak, huzurlarınızdan helalleşerek ayrılmaya talibiz" dedi.

İKİ BAŞKAN DA ÇOK BAŞARILI

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara milletvekili Yaşar Yıldırım da konuşmasında, "Cumhur ittifakının karşısında bölücüler, FETÖ'cüler, bu ülkenin bekasını düşünmeyenler; zillet ittifakı vardır. Biz Cumhur İttifakı'nın sonuç alması için gayret sarf edeceğiz. Etimesgut'ta 15 yıldır başarılı hizmetler gerçekleştirmiş Enver Başkan'ı ve Kayseri'de yaptığı örnek hizmetlerle Kayseri'yi marka şehir yapan Mehmet Özhaseki Bey'i destekliyoruz. İnşallah başarılı olacağız" değerlendirmesini yaptı.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, kalabalık ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 9 kişi, gülümseyen insanlar, oturan insanlar ve kalabalık

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi ve kalabalık

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Etimesgut'ta, Cumhur, İttifakı, İstişare, Toplantısı, Yapıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı