Haber Detayı
01 Haziran 2018 - Cuma 01:33
 
Etimesgut'ta Cumhurbaşkanı Erdoğan İçin Bağış Kampanyası
AK Parti Etimesgut İlçe Başkanlığı üyeleri, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın seçim kampanyasına destek olmak için bağışta bulundu.
Etimesgut Haberi
Etimesgut'ta Cumhurbaşkanı Erdoğan İçin Bağış Kampanyası

AK Parti Ankara 3. Bölge Milletvekili adayları Barış AYDIN, Mehmet GÜNDOĞDU ile İlçe Başkanı Ebubekir KİPEL ve İlçe teşkilatımız eşliğinde kalabalık bir grup Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın seçim kampanyasına destek olmak üzere Ziraat Bankası Etimesgut şubesi önünde bir araya geldiler.

AK Parti Etimesgut İlçe Başkanı Ebubekir KİPEL ile beraberindeki partililer, Ziraat Bankası önünde toplanıp, gişelerden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın seçim kampanyasına destekte bulundular. Burada basına açıklamada bulunan İlçe Başkanı KİPEL;  Ankara vekil adayları başta olmak üzere, ilçedeki Ak sevdalı gencinden yaşlısına, işçisinden memuruna ve değerli teşkilat üyelerimizle birlikte, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a destekte bulunduklarını ifade etti. Konuşmasında "Bugün burada duyarlı halkımızla birlikte, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın seçim çalışmaları kapsamında, gönülden bağış kampanyası için toplandık. Gerek Teşkilatımız gerekse İlçe başkanlığımızdan buraya yürürken coşkulu kalabalığımıza katılan fedakâr kardeşlerimizle, katkılarımızı sunmak üzere banka önünde bir araya geldik. 24 Haziran'da yapılacak Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi adı altında adayımız Cumhurbaşkanımız ve aynı zamanda Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a seçim çalışmaları için her bir kardeşimiz gönlünden koptuğu kadarıyla bağışlarını sundular. Bende buradan bu sevgi selini oluşturdukları için tüm kardeşlerime ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Etimesgut'ta, Cumhurbaşkanı, Erdoğan, İçin, Bağış, Kampanyası,
Yorumlar
Haber Yazılımı