Haber Detayı
02 Şubat 2020 - Pazar 14:00
 
Etimesgut'ta Emlakçılardan Depremzedelere Destek!
Etimesgut Emlak Müşavirliği Derneği Başkanı (Eti-em-der) Hakan Akçam, gazetemize yaptığı açıklamada Elazığ ve Malatya'da meydana gelen depremde evleri yıkılan ve hasar gören depremzedeler için emlakçılar olarak destek verdiklerini söyledi.
Etimesgut Haberi
Etimesgut'ta Emlakçılardan Depremzedelere Destek!

Elazığ'da meydana gelen 6,8 büyüklüğündeki depremin ardından Elazığ ve Malatya'da evleri yıkılan, hasar gören depremzedeler için, Etimesgut'ta emlakçılar destek kampanyası başlattılar.

Etimesgut Emlak Müşavirleri Derneği Başkanı Hakan Akçam, konuyla ilgili olarak gazetemize yaptığı açıklamada "Evleri yıkılan veya hasar gören vatandaşlarımız Etimesgut'ta ev sahibi olmak veya ev kiralamak isterlerse, biz emlakçılar derneği olarak derneğimize kayıtlı meslektaşlarımız aracılık hizmetleri adı altında hizmet bedeli talep etmeyeceklerdir" diye konuştu.

Depremlerin doğal bir afet olduğunu dile getiren Akçam, "Meydana gelen depremlerde depremzedelerimizin durumlarını anlayabiliyoruz. Devlet olarak, millet olarak her zaman onların yanında yer aldık ve destek vermeye devam edeceğiz. Etimesgut'ta bulunan emlak komisyoncuları olarak, derneğimizin aldığı bir kararla üye meslektaşlarımız, Etimesgut'tan ev almak veya kiralamak isteyen depremzedelerden aracılık hizmeti almayacaktır. Bizler de bu konuda kendilerine yardımcı olmaya çalışıyoruz" dedi.

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: Etimesgut'ta, Emlakçılardan, Depremzedelere, Destek!,
Yorumlar
Haber Yazılımı