Haber Detayı
08 Temmuz 2013 - Pazartesi 22:58
 
Mamaklılar Ramazan'da Parklara Akın Edecek
Çevre düzenlemesi, yeşil alan çalışmaları ve parklarıyla çehresi değişen Mamak’ta vatandaşlar sıcak ramazan günlerinde park ve bahçelerde serinleyecek.
Mamak Haberi
Mamaklılar Ramazan'da Parklara Akın Edecek

İlçe genelinde 280 adet parkı vatandaşın hizmetine sunan Mamak Belediyesi park sayısını her geçen gün artırıyor. Mamak Belediyesi ilçe genelinde kurduğu bütün parklar içerisine kamelya, koşu yolu, dinlenme alanları, çocuk oyun alanları da yapıyor. Mamak Belediyesi park ve bahçelerde yeşillendirme, çiçeklendirme çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Mamak’ta bulunan park ve bahçeler kavurucu yaz sıcaklarıyla bir araya gelen Ramazan ayında vakit geçirmek ve serinlemek isteyen vatandaşların uğrak noktası haline gelecek. Ramazan ayının rahmet ve bereket ayı olduğunu dile getiren Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül; “Çehresi her gün değişen Mamak’ta vatandaşlarımızın daha rahat daha huzurlu bir Ramazan geçirmeleri için belediye olarak üzerimize düşen görevleri yerine getiriyoruz. Tüm vatandaşlarımıza hayırlı ve huzurlu bir Ramazan diliyorum” dedi.

 

Vatandaşlar Gündüz Parklarda Akşam Etkinlik Alanında Olacak

Mamak Belediyesi hazırladığı Ramazan programıyla da dikkat çekiyor. 20 mahallede gerçekleştirilecek ‘Mahallede İftar Var’ programlarıyla mahalleli bir araya gelerek iftar açacak. Bunların dışında Mamak merkezde kurulan etkinlik alanında 30 gün boyunca çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapacak.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çevre, düzenlemesi, yeşil, alan, çalışmaları, parklarıyla, çehresi, değişen, Mam
Yorumlar
Haber Yazılımı