Haber Detayı
25 Mayıs 2020 - Pazartesi 22:56
 
Milli Egemenlik Parkı Işıl Işıl Oldu
Ankara Büyükşehir Belediyesi, Milli Egemenlik Parkı’nda yaptığı bakım ve onarım çalışmaları kadar ışıklı süs havuzunu da yaz akşamları için hazır hale getirdi.
Ankara Haberi
Milli Egemenlik Parkı Işıl Işıl Oldu

Ankara Büyükşehir Belediyesi kent genelinde bulunan park ve yeşil alanları yaz akşamlarına hazırlıyor.

    Hava şartlarından ya da teknik nedenlerden dolayı yıpranan kent mobilyaları bakım ve onarımdan geçirilirken, kente görsellik katan havuzlar da yeni görünümleriyle Başkentlileri bekliyor.

    Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı, Türkiye Büyük Millet Meclisinin önünde yer alan Milli Egemenlik Parkı’nda da yenileme çalışmaları gerçekleştirdi.

 

YAZ AKŞAMLARINDA GÖRSEL ŞÖLEN

    Büyükşehir Belediyesi peyzaj ve çevre düzenlemesinden, park ve bahçelerin bakım onarımına kadar Başkent’i güzelleştiren pek çok çalışmaya imza atmaya devam ediyor.

    Başkentlilerin yeşil alanlarda ve parklarda gönül rahatlığıyla vakit geçirebilmeleri için ilaçlama, boyama, temizlik ve tadilat çalışmalarına hız kesmeden devam eden Büyükşehir ekipleri, Ankara’nın en güzel parklarından biri olan Milli Egemenlik Parkı’nda titiz bir çalışma yaparak, tamirat ve bakım çalışmalarını tamamladı.

   Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığının talebi üzerine başlatılan çalışmalar kapsamında Milli Egemenlik Parkı’ndaki havuzun ışıklandırmaları da yenilenerek, görsel bir şölen oluşturuldu.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Milli, Egemenlik, Parkı, Işıl, Işıl, Oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı