Haber Detayı
29 Aralık 2017 - Cuma 20:29
 
Mustafa Tuna'dan İstasyon Caddesi Müjdesi
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, yılın son Cuma namazı için Etimesgut Çarşı Camii’ndeydi. Başkan Tuna, vatandaşın yoğun ilgisiyle karşılaştı.
Etimesgut Haberi
Mustafa Tuna'dan İstasyon Caddesi Müjdesi

Kendisini karşılayanlarla tek tek istişarelerde bulunan ve Başkan Tuna, ilçelilerin fotoğraf taleplerini geri çevirmedi, bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Tuna, özellikle çocukların selfi isteklerini de kırmadı.    

Namazın ardından cami çıkışında Ampute Milli Takım Kaptanı Osman Çakmak ile kısa bir sohbet gerçekleştiren Başkan Tuna, daha sonra AK Parti Etimesgut ilçe Başkanı Ebubekir Kipel ile birlikte esnaf ziyareti gerçekleştirdi.

ETİMESGUT’A İSTASYON CADDESİ MÜJDESİ…    

 Çok sayıda iş yerine sürpriz ziyaretlerde bulunan Tuna, esnafın taleplerini de tek tek dinledi. Başkan Tuna, ilçe merkezinde yaşanan trafik yoğunluğunun çözümü konusunda ise Etimesgutlulara şu müjdeyi verdi:

“İstasyon caddesi ile ilgili projemiz hazır. Ancak birkaç kamulaştırma sıkıntısı var. Onları aşmaya çalışıyoruz.  Aştığımız an çalışmalara başlayacağız. Yarın aşarsak ertesi gün kazmayı vururuz.”

          Etimesgutluların yoğun ilgisi eşliğinde sürdürdüğü esnaf ziyaretlerinin ardından, AK Parti Etimesgut ilçe teşkilatını da ziyaret ederek partililerle istişarelerde bulunan Tuna, ilçede öncelikle ulaşım ve imar ile ilgili düzenlemelerin yapılması konusunda gerekli adımların atılacağını söyledi.

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, ayakta duran insanlar, kalabalık, sakal ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: 16 kişi, gülümseyen insanlar

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, ayakta duran insanlar

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Mustafa, Tuna'dan, İstasyon, Caddesi, Müjdesi,
Yorumlar
Haber Yazılımı