Haber Detayı
07 Nisan 2019 - Pazar 13:17
 
Orhan Tatlı: Başkanlık Sistemi Kazanmıştır
Milli Görüş önderlerinden Orhan Tatlı, 31 Mart yerel seçimlerinin ardından gazetemize yaptığı açıklamada “Başkanlık sistemi kazanmıştır” diye konuştu.
Siyaset Haberi
Orhan Tatlı: Başkanlık Sistemi Kazanmıştır

SİYONİZMİN OYUNU BOZULDU

Milli Görüş önderlerinden Orhan Tatlı, 31 Mart Pazar günü yapılan yerel seçim sonuçlarını gazetemize değerlendirdi. Tatlı, yaptığı açıklamasında “31 Mart seçimlerinin; ülkemizin bekası, birliğimizin teminatına vesile olacağına inancımız tamdır. Ülkemizi bölüp parçalamak için milletimizi inancından uzaklaştırmak, yoksul bırakıp fakirleştirmek, kolay lokma yaparak bölüp parçalama projesi Milli Görüş Belediyecilik anlayışıyla başta İstanbul’da, Ankara’da, Eskişehir’de, Kadıköy’de, Çankaya’da, Fatih’te, Ümraniye’de, Yenimahalle’de, Etimesgut’ta ‘94 Milli Belediyecilik Ruhu’yla ülkemizi, ilçelerimizi 2023 Türkiye’sine uygun yaşanabilir Kent Belediyeciliğini hakim kılarak siyonizmin gelişmemiş, kalkınmamış kentler projesi tarihin çöp sayfalarına gömülerek oyun bozulmuştur” dedi.

31 Mart günü “Milletimiz de parti ayrımı gözetmeksizin Belediye Başkanlarını yeniden seçerek takdir etmişlerdir” diyen Orhan Tatlı, sözlerine şöyle devam etti: “Mevcut Belediye Başkanları yeniden seçilmek istiyorlarsa Milli Görüş Belediyecilik standartlarının üzerinde bir performansa sahip olmak zorundadırlar.”


ADİL DÜZENE DAYALI YENİ BİR DÜNYA

Milli Görüş Önderi Orhan Tatlı, ülkemizin belediye yönetme sorununun kalmadığını, Başkanlık sisteminde yeni bir Belediye Yasasıyla teminat altına alınarak Kudüs’ün, Mekke’nin, Medine’nin, Kahire’nin sorunlarını çözmek, Adil Düzene dayalı yeni bir Dünya kurmak için Ayasofya manasına uygun dönüştürerek yeni hedeflere hep birlikte koşmamız gerektiğini de hatırlattı.

Orhan Tatlı, konuşmasının devamında şunları söyledi:
“1000 yıl evvel Anadolu toprakları kılıçla şehit vererek feth edilmiştir. İslam şuuruyla bu topraklar Hz. Ömer adaletiyle Ermeni, Yahudi, Rum’un da hakkı korunarak yönetilmiş. Tarihimize, inancımıza, kazançlarımıza, geleneklerimize, topraklarımıza kim veya kimler göz dikerse tarihte olduğu gibi şehit vererek, can vererek can alırız. Baş üstüne baş koymayız.”

Tatlı, ülkemizin her bir ferdine, bürokratına, yöneticisine seslenerek “Ülkemizin enerjisini sarı at öne geçti, siyah at öne geçti gibi at yarıştırmayı bırakalım. Enerjimizi kendi içimizde boşa tüketmeyelim. Siyonizmin büyük İsrail Projesini yıkmak, daha Büyük Osmanlı, yeni Adil bir Dünya Projesi gerçekleştirmek için çalışalım. Kamuoyuna saygıyla duyurulur” açıklamasında bulundu.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Orhan, Tatlı:, Başkanlık, Sistemi, Kazanmıştır,
Yorumlar
Haber Yazılımı