Haber Detayı
05 Haziran 2020 - Cuma 11:27
 
ÖZTEK’den Polatlı Belediyesi'ne İlaçlama Makinası
Polatlı’da Tarım Makinaları üzerine faaliyet gösteren Öztek Tarım, Corona Virüs salgını ile mücadele kapsamında Polatlı Belediyesi’ne ilaçlama makinası hediye etti.
Ankara Haberi
ÖZTEK’den Polatlı Belediyesi'ne İlaçlama Makinası

Polatlı’da bulunan Öztek Tarım, salgınla mücadele kapsamında bayiliğini yapmakta olduğu Agrotek İlaçlama Makinaları ile birlikte 2 bin litre turbo atomizer ilaçlama makinası hediye etti. Konuyla ilgili olarak firma yetkililerinin yaptığı açıklamaya göre; Polatlı şehir merkezinde vatandaşların yoğun olarak bulundukları Bankalar Caddesi, Eti Caddesi, Ankara Caddesi, Cumhuriyet Meydanı, Turan Caddesi ve Perpa çevresi gibi bölgeler belirli saatlerde periyodik dezenfeksiyon işlemi yapılarak Polatlılıların sağlığı ile mücadele edilecek.

 

Öztek Tarım, bu kapsamda Polatlı’nın yetiştirdiği ziraat mühendisleri   olarak vatandaşa hizmet amacıyla Polatlı Belediyesi’ne ilaçlama makinasını hediye ettiler. Öztek Tarım’dan yapılan açıklamada “Elini taşın altına koyan ve hiçbir karşılık beklemeksizin ilçemizin bu virüs salgını ile mücadelesi kapsamında güçlenmesine destek veren Agrotek İlaçlama Makinalarına da teşekkür ediyoruz” denildi.

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: ÖZTEK’den, Polatlı, Belediyesi'ne, İlaçlama, Makinası,
Yorumlar
Haber Yazılımı