Haber Detayı
04 Eylül 2020 - Cuma 16:03
 
Pursaklar'da Yeni Yol Açma Çalışmaları Devam Ediyor
Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, yapımı devam eden kilit parke yol çalışmalarını yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Ankara Haberi
Pursaklar'da Yeni Yol Açma Çalışmaları Devam Ediyor

Pursaklar Belediyesi tarafından sürdürülen çalışmalarda ekipler, yol iyileştirme düzenlemeleri kapsamında ilçenin farklı noktalarında kilitli parke taşı döşeme çalışmalarına devam ediyor.

Belediye ekiplerince sokaklara yapılan kilitli parke taşı döşeme çalışmalarıyla, ilçede tahrip olmuş yollar, modern ve estetik görünüme kavuşturularak kullanımı hazır hale getiriliyor.

İlçenin daha estetik daha güvenilir ve daha konforlu yollara sahip olması için Pursaklar’ın her noktasında asfalt serimi, beton yol ve kilitli parke taşı döşeme çalışmaları ile  eski görünümlerinden kurtarılarak yepyeni görüntüleriyle vatandaşların hizmetine sunuluyor.

Sahada incelemeler de bulunan Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, ilgili Başkan Yardımcısı Hamdi Kesgin’den yapılan çalışmalar hakkında bilgi alarak denetimlerde bulundu. "İlçemizin Her Noktasında Çalışmalarımızı Sürdürüyoruz"

Hizmetleri yaparken vatandaşların taleplerini dikkate aldıklarını belirten Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin; "Hemşehrilerimizin yaşam kalitesini yükseltmek adına ekiplerimiz, gece gündüz demeden ilçemizin her noktasında çalışmalara devam ediyor. Kilitli parke taşı yol kaplamalarıyla mahallelerdeki ulaşımı sorunsuz ve güvenli hale getirmek için gayret ve çaba gösteriyoruz. Sokaklarımızda yaptığımız çalışmaları kısa zamanda tamamlayarak yollarımızı Pursaklar’a yakışır ve konforlu bir hale getireceğiz. Vatandaşlarımızın desteği ile güzel işler ortaya çıkarmaya devam edeceğiz" dedi.

Belediye yetkilileri, çalışmaların ilçe genelinde hız kesmeden devam edeceğini bildirdi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Pursaklar'da, Yeni, Yol, Açma, Çalışmaları, Devam, Ediyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı