Haber Detayı
03 Ağustos 2019 - Cumartesi 13:30
 
Sincan'da Mahalle Meclisi Toplantılarının 2. Turu Başladı
Zamanının büyük kısmını Sincan cadde ve sokaklarında halkın arasında geçiren Belediye Başkanı Murat Ercan “Mahalle Meclis Toplantıları”nın 2. turuna başladı.
Sincan Haberi
Sincan'da Mahalle Meclisi Toplantılarının 2. Turu Başladı

İlk olarak Tandoğan Mahallesi sakinleriyle bir araya gelen Başkan Ercan sorunları yerinde tespit edip hızla çözüm için vatandaşları tek tek dinledi.

“Mahalle Meclis Toplantıları”nın 2.turu başladı. İlki Tandoğan Mahallesi’nde düzenlenen toplantıda Başkan Yardımcıları ile Birim Müdürleri de hazır bulundu.

MAHALLE SAKİNLERİ BAŞKAN’LA BULUŞUYOR

Başkan Ercan toplantı öncesinde mahalleli ile tek tek selamlaştı, ardından Başkan Yardımcıları ve Birim Müdürleri ile birlikte mahalle sakinlerinin görüşlerini dinledi.

Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan “Sincan’da ‘Halk ne derse o’ ilkesiyle yola çıkarak bu yıl 2. turunu gerçekleştirdiğimiz ve yerinde tespit hızlı çözümü hedeflediğimiz Mahalle Meclisi Toplantılarımızın ilkini Tandoğan Mahallemizde yaptık. Toplantımıza katılan mahalle sakinlerimize teşekkür ederim.” diye konuştu.

Önceki dönemde gitmedik mahalle bırakmayan Başkan Ercan Mahalle Meclis Toplantıları’nın ikinci turunda da her hafta bir mahalleyi ziyaret etmeye devam edecek.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Sincan'da, Mahalle, Meclisi, Toplantılarının, 2., Turu, Başladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı