Haber Detayı
22 Aralık 2017 - Cuma 16:18
 
Yavuz Donat, Murat Ercan'ı Makamında Ziyaret Etti
Sabah Gazetesi Yazarı Yavuz Donat, Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan’ı ziyaret etti. Yeni görevinde Başkan Ercan’a başarılar dileyen Donat, Mustafa Tuna’dan sonra Sincan’da görev yapmanın zor olduğunu ancak bu işi ehline; yani Murat Ercan’a verildiğini söyledi.
Sincan Haberi
Yavuz Donat, Murat Ercan'ı Makamında Ziyaret Etti

Deneyimli Gazeteci ve Yazar Yavuz Donat, Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Yeni görevinde Başkan Ercan’a başarılar dileyen gazeteci Donat, Sincan’ın son 10 yılda sürekli göç alarak tam bir ‘Anadolu mozaiği’ne dönüştüğünü belirtti.

“SİNCAN’DA EMANET EHLİNE VERİLMİŞ”

Sincan’ın Ankara’nın parlayan yıldızı olduğunu belirten Donat, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna’dan sonra Sincan’da görev yapmanın zor olduğunu belirtti ve ekledi: “Ancak Sincan’da emanet, ehline verilmiş.”

BAŞKAN ERCAN: ODAK NOKTAMIZ İNSAN

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Ercan ise devam eden Kent Meydanı, Kültür ve Kongre Merkezi ile kentsel yenileme projelerini anlattı. Başkan Ercan, belediyecilik anlayışını ise “Odak noktamız insan” sözüyle açıkladı. Toplumun ihtiyaçlarını belirlemek için gayret etmek gerektiğini belirten Başkan Ercan, yoksullukla ve yoksunlukla mücadele edeceğini ifade etti.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Yavuz, Donat,, Murat, Ercan'ı, Makamında, Ziyaret, Etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı