Haber Detayı
05 Eylül 2014 - Cuma 01:58
 
Yenimahalle Müftüsü'ne Veda Programı
Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Yenimahalle İlçe Müftüsü Eyyup Demir’in İstanbul Beylikdüzü’ne tayini nedeniyle düzenlenen veda yemeğine katıldı.
Yenimahalle Haberi
Yenimahalle Müftüsü'ne Veda Programı

Yenimahalle İlçe Müftülüğü’nde düzenlenen veda yemeğine Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’ın yanı sıra Vali Yardımcısı Hamza Duygun, İl Müftüsü Mefail Hızlı, Yenimahalle Kaymakamı Mustafa Dündar, Ankara genelinden çok sayıda ilçe müftüsü ve Demir’in mesai arkadaşları katıldı.

“Birlikte güzel işler yaptık”

Hafız Orhan Güngör’ün Kuran-ı Kerim tilavetiyle başlayan yemekte kısa bir konuşma yapan Yaşar, “2008 yılından beri Yenimahalle’ye din, inanç adına önemli hizmetler yapan müftümüzü uğurluyoruz. Sevecen kişiliği, güler yüzü ve çalışma heyecanıyla tanımaktan onur duyduğum bir bürokratımızdır. Yıllarca birlikte çok güzel işler yaptık. Camilerimizin sorunlarını birlikte çözdük. 30’un üzerinde yeni caminin temelini birlikte attık” dedi.

Demir’e yeni görev yerinde başarı dileyen Yaşar, “İlçemize yaptığınız güzel hizmetleri Beylikdüzü’nde de yapacağınıza hiç kuşkum yok” ifadelerini kullandı.

Demir’e veda zor oldu

İlçe genelinden yemeğe katılan müftüler adına konuşan Mamak Müftüsü Muharrem Genç ise “Demir’i ülkemizin güzide ilçelerinden Yenimahalle’den dünya kenti İstanbul’un Beylikdüzü ilçesine uğurluyoruz. Örnek şahsiyetli kardeşime yeni görev yerinde başarı diliyorum” dedi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Yenimahalle, Belediye, Başkanı, Fethi, Yaşar, Yenimahalle, İlçe, Müftüsü, Eyyup,
Yorumlar
Haber Yazılımı