Haber Detayı
02 Kasım 2013 - Cumartesi 00:53
 
Ankara'da Dere Yatakları Temizleniyor
Elmadağ Belediyesi ile ASKİ ekipleri işbirliği içerisinde Hasanoğlan’da Hatip Çayı dere yatağını temizlemeye başladı.
Ankara Haberi
Ankara'da Dere Yatakları Temizleniyor

Kış öncesinde başlatılan çalışmayla dere yataklarındaki atıklar temizlenerek kar ve yağmur sularının dere yatağında birikmesi engellenecek, dere yatağından gelmesi muhtemel olan pis kokuların yayılmasına engel olunarak göze de hoş bir görüntü sağlanacak.

Sorun olabilecek konular ilgili kurum ve kuruluş işbirliği ile aşılacak

İlçe içerisindeki sorunların ve sorun oluşturabilecek konuların tespiti hususunda kurum ve kuruluşlarla devamlı istişare içerisinde olunduğu ifade eden Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin,”İlçe içerisinde işleyişin akışına mani olacak hususlar devletin devamlılığı ilkesi göz önünde bulunarak çözülmeye çalışılacak. Sorunlar ve sorun olabilecek konulara önem verilip vatandaşlarımızın rahat bir yaşam sürmeleri sağlanacaktır. Var olan sorunlar bu bizim sorumluluğumuz dışında değil denilerek boş geçilmeyip ilgili kurum ve kuruluşa aktarılıp plan dahilinde hareket edilecektir.” diye ifade de bulundu.

Gazi Şahin “Birimlerimiz Çözüm Masası Zihniyetinde”

Birlikte hareket etmenin önemine vurguda bulunan Başkan Gazi Şahin, “Vatandaşlarımızın bize ilettiği sorunlar çözüm aşaması sırasına göre tek tek çözümlenmektedir. Vatandaşlarımızın tüm istekleri kayıt altına alınmaktadır. Bir çok vatandaşımızın yol taleplerini, asfalt taleplerini, park ve bahçe düzenlemesi taleplerini, yerini getirerek belediyemizi tüm birimleriyle çözüm masası haline getirdik.” dedi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Elmadağ, Belediyesi, , ASKİ, ekipleri, işbirliği, içerisinde, Hasanoğlan’da, Hat
Yorumlar
Haber Yazılımı